Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobre miejsce na urlop z dzieckiem

Utworzony przez ~piotr~, 30 stycznia 2009 o 14:08
Polecam Serpelice. Tanio, można znaleźć lokum w ośrodku lub pensjonacie. Jest plaża nad rzeką Są kajaki, stateczki na Bugu, wypożyczalnie rowerów, kilka restauracji (Urocza jest naj!) o rożnym standardzie. W jednym ośrodku jest nawet basen W okolicy są konie, bryczki. Wszystkie ośrodki są w lesie. Rzeka jest o 100 m od ośrodków. ośrodki relax, urocza, partner, skarpa etc. ceny noclegów 30 -50 za os
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aja polecam Dębki - Noclego w Odargowie "U Danieli" ok 1,5 km od morza, spokojna okolica
0
Dębki czy Dąbki? Bo jeśli chodzi o Dąbki nad morzem, koło Darłowa, to ja także polecam. Świetne miejsce na odpoczynek, wysłałam tam syna na obóz windsurfingowy na wakacje z ok-tours.pl i mowy nie ma żeby w 2010 pojechał gdzie indziej;) Staram się tylko przeforsować inną tematykę, bo mają bardzo fajne obozy tematyczne: zajda konna, strzelectwo, mały komandos... W zasadzie zapewniają tam wszytko: opiekę, nocleg, przejazd, wyżywienie. Szkoda, że pogody nie mogą zapewnić, ale liczę na to że będzie pogodnie tak jak w tym roku, żeby się dzieciak wyszalał.
0
Ośrodek WATRA w Świętej Lipce na pograniczu Warmii i Mazur-rewelacja dla rodzin z dziećmi:)POLECAM
0
Polecam miejscowość Szczawnica. Hotelu juz niestety nie pamietam, ale duzo ich tam. Piekna turystyczna wioska, bardzo duzo atrakcji dla dzieci!
0
Ja polecam Łebę, dosyć spokojna miejscowość, my byliśmy już tam z rodziną kilka razy i dzieciaki zawsze były zachwycone, zdecydowanie mogę odradzić na wyjazdy z dzieckiem miejscowości typu Mielno, dokładniej chodzi mi o to, że są one nastawione typowo na imprezowiczów, a chyba nie o to chodzi w wyjeździe rodzinnym, żeby nie móc spać po nocach. Tutaj są bardzo fajne miejsca na noclegi w Łebie Łeba noclegi , więc można sobie wyszukać coś naprawdę pod swój gust.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: