Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka lampa do pokoju dziecięcego?

Utworzony przez Aster, 15 października 2014 r. o 17:16
ja kupilam idealna lampe do pokoju do mojego dziecka na elektryczni.com obczaj sobie bo maja duzy wybor. nawet nie musialam z domu wychodzic haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze będą ledowe lampy. Oczy nie męczą się przy nich, a światło jest jasne. Idealne zarówno do zabawy, jak i odrabiania lekcji. Polecam asortyment sklepu specled.pl Mają szeroki wybór i wysoką jakość, korzystają z osprzętu najlepszych producentów w branży oświetleniowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnym rozwiązaniem są właśnie te Magic Colors od Nilsena. Najbardziej w nich cieszy mnie ochrona oczu - dość ciężko i często do późna pracuję więc taka lampka u mnie sprawdza się zarówno jako w biurkowej jak i nocnej. Mają szeroki wybór więc myślę, ze każdy znajdzie coś dla siebie. No i w pokoju dziecięcym tez sie sprawdzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnym rozwiązaniem są właśnie te Magic Colors od Nilsena. Najbardziej w nich cieszy mnie ochrona oczu - dość ciężko i często do późna pracuję więc taka lampka u mnie sprawdza się zarówno jako w biurkowej jak i nocnej. Mają szeroki wybór więc myślę, ze każdy znajdzie coś dla siebie. No i w pokoju dziecięcym tez sie sprawdzą
no wlasnie ostatnio zgłębiałam temat lampek dla dziecka i w sumie zdecydowałam się na Nilsena - duży mają wybór a jak sprawdzałam do dobrze oświetlają biurko, a wiadomo że wzrok najwazniejszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że w przypadku oświetlenia najważniejsza jest ochrona wzroku, ale i ładny design. Nasz syn jest fanem piłki nożnej, więc więc zdecydowaliśmy się na taką wersję z Limango:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim musi mieć dzieciowy wygląd. Po drugie musi ładnie świecić. I po trzecie, najlepiej jakby nie kosztowała zbyt wiele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie Magic Colors od nislen - super sprawa i świetne naświetlenie dla maluchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się Magic colors nie dość ze daje dobre światło które jest bezpieczne dla oczu dziecka to jeszcze dzieci je uwielbiają za to że można regulować moc światła i barwę. Mój synek uwielbia "bawić" się nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas młoda ma Magic Colors - nilsen, więc polecam zobaczyć sobie na stronie i może akurat się spodoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mimo wszystko wybrałabym coś ponadczasowego, dziecko wbrew pozorom szybko rośnie i lampka z myszką Miki może juz być nieodpowiednia za kilka lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wyobrażam sobie odmówić dziecku przyjemności z posiadania takiej bajkowej lampy: http://www.e-agd.eu/userdata/gfx/b454f95e8238b47e25434355c9e365d3.jpgJak ja byłam mała to wszystko miałam w pokoju szare, poważne, dla dorosłych, takie były czasy. Dzisiaj, jak jest taka możliwość, to dajmy czuć dziecku, że jest dzieckiem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wyobrażam sobie odmówić dziecku przyjemności z posiadania takiej bajkowej lampy: http://www.e-agd.eu/userdata/gfx/b454f95e8238b47e25434355c9e365d3.jpgJak ja byłam mała to wszystko miałam w pokoju szare, poważne, dla dorosłych, takie były czasy. Dzisiaj, jak jest taka możliwość, to dajmy czuć dziecku, że jest dzieckiem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z mojej perspektywy dzisiaj na biurku dziecka sprawdzają się tylko lampki na klips. moja córa uczy się w tylu różnych miejscach, z laptopem na łózku, przy komputerze stacjonarnym na poddaszu, czasem przychodzi do gabinetu męża i wszędzie musi mieć dobre oświetlenie. kupiłam jej taką lampkę na klips ******e-agd.eu/userdata/gfx/1d89eeae15da47f5b83f6deb808aa469.jpg i zawsze upominam, żeby ze sobą zabierała, jak odchodzi od biurka pracować gdzieś indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I exclusive desired to read their got quarters. The actual brothers and sisters and that i did actually love her a lot. The truth that this popular littlest version was being 20 while woman offered, The father experienced been at that place for many Trx ?velser people before the day he perished. Luxury foods understood Trx Suspension in work free markets such being top quality wrist timepieces, Creator details bags etcetera are the cause of 36 amount created by requirement free deals. But it's good to shop around for the products to make certain anything can be a discounted. Very good example: Hong Kong International's Trx Udstyr DFS Galleria, A work free you are groceries locality, Manufactures your Armani Billig Trx Obo backpack when $450(HK$3,500). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja córce do pokoju kupiłam taką specjalną lampę Magic Night Deco. Jest to taka fajna lampka, nie ma takiego ostrego światła tylko takie rozproszone, deliktane, takie miekkie. Moja córcia super przy tej lampce zasypia. A kupiłam ją w sklepie LumenPro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajne te lampy! zresztą widziałam tą stronkę sklepu i szczerze mówiąc wybór jest na prawdę ogromny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lampy do pokoju swojej córki kupiłem w Lumenpro. Mają bardzo duży wybór lamp oraz rewelacyjne rabaty i szybki czas realizacji. Sczególnie zachwyciła nas lampka MAGIC KIDS:D To były bardzo udane zakupy. Polecam sklep :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magic colors są świetne! i nie tylko dzieci je lubią, ja też ;D i teraz chyba jedną z pokoju mojego 'starszaka' sobie przygarnę, bo podrósł i dostanie dokładnie za dwa dni bardziej chłopięcy model, taki dla fana LEGO (choć ta lampka to chyba taka bardziej dla fana koparek, ale mój synek ujrzał w niej lampkę z klocków ;D )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwalę się lampką, a nie widać jaką xd pośpiesznie wklejam dla rodziców, cioć i babć poszukujących jeszcze prezentu :) mowa dokładnie o takiej żółtej koparko-lego-lampce ;) ***s://mlamp.pl/glowna/23952-stojaca-lampa-biurkowa-nildn004-dziecieca-lampka-regulowana-led-5w-zolta.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pokoju swojego malucha kupiłam dwie lampy. Znalazłam fajne na babydoro.pl, dobrałam do koloru ścian, są niebieskie. Dają dobre światło, można bez problemu czytać bajki dla swojej pociechy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...