Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kurs językowy dla nastolatka

Utworzony przez Gość, 2 grudnia 2015 r. o 11:46
Rodzice nastolatków, możecie polecić jakiś dobry kurs przygotowujący do matury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojego maturzystę zapisałam do Speak Upa, poszedł z kolegą z klasy więc jakoś tak raźniej i widzę już duże postępy a chodzi od września.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze też wykorzystywać skypa do nauki języka angielskiego. Bardzo często przez skypa prowadzone są lekcje z języków obcych. Bardzo wygodna i szybka forma nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skype jest ok ale wg mnei nie zastąpi on w 100% komunikacji face to face, nie zawsze tez jakośc rozmów jest ok, a przy nauce wymowy to jest mega ważne, lepszą wg mnie opcją jest kurs językowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Speak up dobrze uczy, chodziłam tam za czsów studenckich i przez kilka miesięcy nauczyłam się wiecej niż przez całe studia, chociaż angielski przecież też powinien tm być na poziomie,a chodziłam do grupy B1+, teraz bez problemu się dogaduję po angielsku chociaż już trochę od kursu minęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w speak up są jakieś specjalne grupy dla młodziezy, chcę wysłać gdzieś syna bo jak tak daej pójdzie to matury z jezyka nie zda :/, widziąłam że sporo osob polecało tę szkołę ale wiem że on najlepiej by się odnalazł sród rowieśników i też w nie za dużej grupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...