Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Jeśli człowiek się przygotował to nic było trudne." Panie redaktorze czy nawet w artykule o maturze nie jest Pan w stanie uniknąć błędów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwa matura, bo Zalewska chce mieć sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tę" rozprawkę -redaktorze pisze pan o maturze, a sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 100 lat wiadomo, że najlepszą szkołą w powiecie puławskim i tym samym w mieście Puławy jest I LO im. ks. Adama Jerzego Czartoryskiego i dla absolwentów tej szkoły zdawalność matury na 100% to norma. Oczywiście z dobrymi wynikami. A redaktor się dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie przed maturą potrzebne były korepetycje z polskiego. szukałam w internecie i trafiłam na stronę preply ***s://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-polskiego na tej stronie znalazłam profesjonalnego nauczyciela, a co najważniejsze przez skype, bez wychodzenia z domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...