Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

dobra szkoła językowa

Utworzony przez jonny, 25 kwietnia 2016 r. o 21:13
Które szkoły w Lublinie sa warte uwagi a które lepiej omijać z daleka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam kiedyś do speak upa na studiach i było ok, duży nacisk kładą na mówienie, więc nawrt jak masz jakieś opory to szybko musisz się ich pozbyć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Speak up jest wart uwagi, to fakt. To znana i renomowana szkoła, w której szybko możesz nauczyć się angielskiego. Mają fajne metody nauczania i super lektorów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzisz albo chodziłaś do niej?? Jeśli tak ot na jaki poziom i jak wygląda u nich nauka?? Widziałem że jakieś kluby dyskusyjne mają? na czym to polega?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że najlepiej nauczyć się języka na kursach wyjazdowych. A w ogle jak dla mnie najlpiej uczyć się go posługując się językiem na codzień, choć mam tu na myśli bardziej "szlifowanie" niż naukę tak całkiem od podstaw. Sam się zastanawiam nad takim kursem + egzaminem, konkretnej szkoły językowej nie rozważam jeszcze. A następnie chciałabym "uderzyć" na studiamba.wsb.pl Słyszałem, że jest szansa wyjazdów/wyjazdu w ramach tych studiów więc jakby nie patrzeć znajomość języka będzie mi bardzo potrzebna czy niezbędna wręcz. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W klubie dyskusyjnym uczniowie mają możliwość konwersacji, w ogóle ta szkoła stawia na duzo mówienia dlatego szybciej nauka wchodzi do głowy. Tak  uczy speak up na zajęciach z native speakerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
speak up polecam. Chodziłam i było bez zarzutów Tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elka napisał:
speak up polecam. Chodziłam i było bez zarzutów  Tutaj
Długo chodziłaś? od jakiego poziomu zaczynałaś, jak to wygląda z zajęciami, można jakoś je ułożyć żeby to pogodzić z pracą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodze do szkoły speak up od paru miesięcy, trafiłem przypadkiem bo akurat mój kumpel się wybierął na kurs a że nie chciął iść sam to mnie namówil, zawsze jakiś tam kompleks na temat swojego angielskiego miałem, szczególnie jak w pracy musiałem coś tam po angielsku powiediec, bo mamy zagranicnzych klientów czasami, głupio było dukać ale zawsze się usprawiedliwialem ze przecież nie mam na to czasu, w koncu się zmobilizowalem i zaczlem chodizc, szybko się okazało że jednak bardziej odpowiada mi robienie zajęć online, choć kumpel często chodzi do szkoły bo jakaś dziewczyna wpadła mu w oko ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zaczynałem naukę w Speak Up praktycznie od podstaw. Niby coś tam się człowiek w szkole nauczył, ale jak się nie posługuje językiem na codzień to niewiele to daje. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Jest bardzo dobra atmosfera na zajęciach, łatwo przełamać taką blokadę wstydu... Po 2 semestrach czuję się już zupełnie pewnie, a dodatkowo wszystko mam udokumentowane certyfikatem :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chodziłeś na activities club???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest by certyfikat ukończenia szkolenia był certyfikatem zawodowym o znaczeniu międzynarodowym. Tak jest ze szkleniem z zakresu PMP - Project Management Professional PMP® . By przystąpić do tego egzaminu trzeba miec wykształcenie wyższe, odpowiedni staż pracy przy projektach, przejść szkolenie i zdac egzamin złożony z 200 pytań przed odpowiednią komisją posiadającą uprawnienia do nadawania takiego certyfikatu. Przykładowo takie szkolenia przeprowadza w Warszawie Academy of Business - academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/pmp-certification%2C54/ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie - szkolenioe szkoleniu nierówne. Ja sama mialam niedawno taki przypadek, że szukałam na wlasną rękę szkoleń związanym z szeroko pojętą branżą marketingową. Na początku na to szkolenie mialam zostać wyslana w ramach rozwijania kompetencji przez firmę, ale ostatecznie sfinansowalam je sobie samodzielnie bo zmianiły się nieco priorytety. Przy wyborze kierowalam się głównie opiniami osób z branży, sporo informacji otrzymalam tez u źródła, także jakby co, to polecam -> sdflodz.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wyglądają te activities clubs, można na kilka chodzić czy tylko ja jeden temat? te zajęcia się jakoś regularnie prowaddozne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre pytanie helgos , bo też byłoby mi potrzebne coś z okolic marketingu, ale także np. rozmowy kwalifikacyjnej, bo czasem w ten sposób pracodawca nas już od początku sprawdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można chodzić na kilka, nie ma problemu, jak ktoś ma dużo czasu to na wszystkie może chodzić :D jeśli chodzi o przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej to jest Job Interview Club i tam własnie coś takiego można zrobić, biznesowy też jest choć ja na niego akurat nie chodzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co rozumiem, te kluby są darmowe. To czy jeżeli biorę kilka, to nie ma żadnych ograniczeń? Bo to chyba byłoby za dobre, żeby mogło być prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...