Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Battlefield: Bad Company 2: Rusza liga. Do wygrania 12 000

Utworzony przez cyberp4int, 8 marca 2010 r. o 00:06 Powrót do artykułu
UWAGA!!! nie kupujcie BF BC2. gra nie działa prawidłowo, po instalacji nie można połączyć się z serwerami EA tryb multi nie działa a jeśli już uda się wam połączyć i zalogować to po wejściu do gry zobaczycie lokacje i jak minie ok 20sek zostaniecie wywaleni przez PB z informacją że ma was w poważaniu. ostrzegam przed wywaleniem kasy w błoto gra jest nie dopracowana i to strasznie. ja żałuję że utopiłem 139zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyberp4int napisał:
UWAGA!!! nie kupujcie BF BC2. gra nie działa prawidłowo, po instalacji nie można połączyć się z serwerami EA tryb multi nie działa a jeśli już uda się wam połączyć i zalogować to po wejściu do gry zobaczycie lokacje i jak minie ok 20sek zostaniecie wywaleni przez PB z informacją że ma was w poważaniu. ostrzegam przed wywaleniem kasy w błoto gra jest nie dopracowana i to strasznie. ja żałuję że utopiłem 139zł.
nie strasz małych dzieci, bo pomyślą, że to jest prawda... to wcale nie jest wina battlefielda, winny tu jest twój directx lub sterownik z cudownej firmy Nvidia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez koles nie pieprz głupot. po prostu serwery nie wytrzymaly nawału ludzi. Co wskazuje na to że gra jest bardzo dobra. Owszem raz mnie wywaliło do pulpitu i nic więcej, czasem zrywa połączenie ale to wina że tyle osób gra na świecie. Gra jest zaje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...