Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Battlefield: Bad Company 2: Rusza liga. Do wygrania 12 000

Utworzony przez cyberp4int, 8 marca 2010 o 00:06 Powrót do artykułu
UWAGA!!! nie kupujcie BF BC2. gra nie działa prawidłowo, po instalacji nie można połączyć się z serwerami EA tryb multi nie działa a jeśli już uda się wam połączyć i zalogować to po wejściu do gry zobaczycie lokacje i jak minie ok 20sek zostaniecie wywaleni przez PB z informacją że ma was w poważaniu. ostrzegam przed wywaleniem kasy w błoto gra jest nie dopracowana i to strasznie. ja żałuję że utopiłem 139zł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cyberp4int napisał:
UWAGA!!! nie kupujcie BF BC2. gra nie działa prawidłowo, po instalacji nie można połączyć się z serwerami EA tryb multi nie działa a jeśli już uda się wam połączyć i zalogować to po wejściu do gry zobaczycie lokacje i jak minie ok 20sek zostaniecie wywaleni przez PB z informacją że ma was w poważaniu. ostrzegam przed wywaleniem kasy w błoto gra jest nie dopracowana i to strasznie. ja żałuję że utopiłem 139zł.
nie strasz małych dzieci, bo pomyślą, że to jest prawda... to wcale nie jest wina battlefielda, winny tu jest twój directx lub sterownik z cudownej firmy Nvidia...
0
wez koles nie pieprz głupot. po prostu serwery nie wytrzymaly nawału ludzi. Co wskazuje na to że gra jest bardzo dobra. Owszem raz mnie wywaliło do pulpitu i nic więcej, czasem zrywa połączenie ale to wina że tyle osób gra na świecie. Gra jest zaje......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: