Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

F.E.A.R. 2. Gra średnio straszna, ale strasznie dobra

Utworzony przez Mateusz, 19 maja 2010 r. o 20:35
Witam. Gra jest naprawdę zajefajna,przeszedłem ją 6 razy i nie mam dosyć. Tylko mam mały problem, nie mogę wpisać kodów. Na forach piszą że trzeba wcisnąć T i wpisać kod,ale nie wyświetla mi się żadne okno w którym można wpisać dany kod. Proszę o pomoc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuj tyldę (~ tuż nad TABem). A w ogóle to po ci kody? Gra jest w sumie dość łatwa. Też już przeszedłem parę razy, a opstatnio jak gralem, to w ogole nie używałem spowalniacza czasu. Wtedy dopiero były walki i mozna było docenić inteligencję przeciwików. niesamowite rzeczy robili z tym flankowaniem, chowaniem się za przewróconymi meblami. Rewelacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, pomyliłem sie. W FEAR chodzi rzeczywiście o "T", a dokładnie o klawisz, który w kalwiszologii odpowiada za "rozmowę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sasza Zmywak napisał:
Sorry, pomyliłem sie. W FEAR chodzi rzeczywiście o "T", a dokładnie o klawisz, który w kalwiszologii odpowiada za "rozmowę"
Masz racje tylko że mi nie wskakuje żadne okno w którym można wpisywać te kody. I mam prośbę, czy możesz u siebie zobaczyć czy dasz radę wpisać kod?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz napisał:
Masz racje tylko że mi nie wskakuje żadne okno w którym można wpisywać te kody. I mam prośbę, czy możesz u siebie zobaczyć czy dasz radę wpisać kod?
A co do kodów, to zależy mi na snajperce od początku gry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, akurat niedawno kompa zmieniałem i niechcialo mi sie wszystkich gier na steamie instalować. Na razie tylko Metro 2033 jest. Ale tez poszukałem na necie i gdzie niegdzie piszą jak tu piszą, że kody zwyczajnie nie działają ze wszystkimi wersjami gier. Moze chodzi o patcha? bo rozumiem, ze grasz na pececie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TU: ######www.miastofantastyki.pl/2009/05/11/...origin-kody-pc/ ciężki dzień i wszystko mi sie dzisiaj myli. A o ile pamiętam, to snajpa poajwia się dopiero w połowie gry, kiedy walczymy ze snajperami w mieście? Fakt, wczesniej by tez sie przydała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF? nie moge wkleic. www.miastofantastyki.pl/2009/05/11/f-e-a-r-2-project-origin-kody-pc i tu forum.cdaction.pl/FEAR-2-Project-Orgin-kody-t53170.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak gram na kompie. Bardzo zależy mi na tych kodach i możliwości ich wpisaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc już wie ktoś w tej sprawie coś więcej? Jak wpisać kod do gry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam mam problem takiego typu ze wyskakuje mi ze gra fear 2 nie jest dostepna w moim rejonie . o co w tym chodzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...