Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mafia II: Co zrobili chłopcy z czeskiej ferajny (wideo)

Utworzony przez jednak rozczarowany, 6 września 2010 r. o 18:40 Powrót do artykułu
Gra swietna, ale jak pomusle, co wycieli i ile trzeba za nia zaplacic, to załuje? zakupu. Czekalem na nową Mafię długo, kupiłem w dniu premiery a po dwóch dniach było po wszystkim. Teraz zostaja tylko mody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie pisza ile z gry wycieli. Dlatego DLC nie kupuje. Nie dam chwiwcom zarobic
Ostatnio edytowany 8 września 2010 r. o 09:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie ta gra przycina chwilami chociaż mam Dobry sprzet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafik napisał:
A mi sie ta gra przycina chwilami chociaż mam Dobry sprzet
To ponoć normalne na wielu kompach. Gra jest w sumie nieżle zooptymalizowana, ale po 2-3 godzinach zaczyna przycinac. Zwłaszcza porzy jeździe samochodem. Wystarczy na chwilę wyjśc z gry do stema i potem wrócić. I po 2-3 godzinach to samo. Taka przypadłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wydadza jakiegoś patcha to coś pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj dodali i okazało się, że nie mozna grać. to mial być jakiś patch przygotowujacy grę pod nowe dlc i cos popsuł. Zdaje się na steamie był jakiś komunikat, że przepraszają i ze będa naprawiac. Nie bardzo wiem, o co chodzi, bo zrobiłem sobie małą przerwę od mafii. W każdym razie jest już ten dodatek za kilka euro, Jimmy's Vendetta z "Brucem Willisem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem niemal identyczne odczucia grając w Mafię, choć akurat na fabułę bym odrobinę ponarzekał. Przemyślana, dorosła, pełna smaczków, ale... czułem się trochę jakbym oglądał kompilację scen z najlepszych filmów mafijno-gangsterskich. Ale i tak historia mocna, a język dosadny. Fajna odmiana od większości tytułów w których historia al;bo jest prościutka, albo tak głupia, że nadaje się tylko do gry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietna gra. Już trzeci raz przechodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten dodatek Joe's Adventure to już jest? Grał ktoś? Jest na co wydać kawałek stypendium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ten dodatek Joe's Adventure to już jest? Grał ktoś? Jest na co wydać kawałek stypendium?
Warto. Wedlug mnie to pierwsze dobre dlc do Mafii. Ale chyba lepiej troche poczekac, bo niedlugo ma byc pudelkowe wydanie wszystkich dodatków. Bardziej sie oplaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie skonczyłem Mafię ze wszystkimi dodatkami. Moja opinia: Mafia II 10/10 Zdrada Jimmyego 4/10 Vendetta Jimmy’ego 3/10 Przygody Joe 7/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...