Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MILION NA START

Utworzony przez Biznesowo, 18 lutego 2010 r. o 20:15
Wszystkim, którzy chcą rozkręcić biznes i działają w obszarach: 1. Technologie mobilne - m.in. tworzenie systemów usług lokalizacyjnych, systemy autoryzacji oparte na technologiach mobilnych; 2. Animacja komputerowa - produkcja animacji komputerowych wykorzystywanych w grach komputerowych, wizualizacji danych oraz symulacjach); 3. Gry komputerowe zarówno do wykorzystania w edukacji (komputerowe wspomaganie tradycyjnych szkoleń), biznesie (symulacyjne gry decyzyjne) oraz w rozrywce; 4. Internet - rozwój technologii takich jak Web 2.0, ASP, CSS, polecam stronę projektu: www.milionnastart.pl wiele przydatnych odpowiedzi na nurtujące Was pytania na www.goldenline.pl powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, to lipa straszna, bo nie dość, że w Nowym Sączu to jeszcze prawie, że cyrograf trzeba z nimi podpisywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie cyrograf, ale organizator jest współwłaścicielem spółki. Ale fakt, że w Nowym Sączu oni mają siedzibę, to żaden problem przecież. Przecież oni wychodzą do Ciebie, a nie Ty do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm.. jak dla mnie to całkiem przekonujące tylko najbardziej obawiam się tej współpracy z nimi. Miło jest mieć "dużego brata", które Cię wspiera i poradzi, ale w tym wypadku nie robi on tego bezinteresownie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko druga strona medalu - czy bez wielkiego brata da sie radę w ogóle odpalić swoj pomysł? ha! ryzykujesz i pozyskujesz. Raz sie żyje. Nei sprawdzisz - nie dowiesz się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem juz, że jest kilak etapów (3?), wiem, ze można wygrać dużą kase, ale co w poszczególnym etapie oferuje ten Inkubator beneficjentowi? Mogę wydać kasę, którą dostanę na wszystko, co mi sie podoba, nawet na paluszki dla ochroniarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferują Ci wsparcie merytoryczne i techniczne. A w etapach coraz bardziej rozwijacie Twój projekt/pomysł, aż w końcu zaczynacie działać. Raczej na paluszki to wydać nie będziesz mógł, bo wydaje mi się, że całość trzeba będzie umieścić w budżecie, a potem się z tego rozliczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Punkt 5. regulaminu wyjaśnia klarownie: (punkt h podciagnęłabym pod paluszki Zakres świadczonej przez Inkubator pomocy dla preinkubowanych podmiotów przedstawia się następująco: a) wynajem powierzchni biurowych na preferencyjnych warunkach lub prowadzenie wirtualnego biura; dostęp do infrastruktury informacyjnej (telefon, faks, ksero, Internet); c) udostępnienie zaplecza konferencyjnego; d) działalność doradcza (doradztwo prawno-podatkowe, księgowe, finansowe, biznesowe, patentowe, technologiczne); e) mentoring – opieka merytoryczna mentorów nad realizowanym projektem; f) pomoc w pozyskiwaniu kapitału na dalszy rozwój; g) wsparcie w zakresie działań marketingowych; h) organizowanie warsztatów z zakresu tworzenia i zarządzania własną firmą; i) działalność proinnowacyjna tj. pomoc w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych – organizowanie spotkań przedsiębiorców, międzynarodowych misji gospodarczych, transfer technologii i kojarzenie partnerów gospodarczych);
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, oni organizują konferencje (2 już były): 22.02.2010 - spotkanie Biznes przy kawie - Kraków 23.02.2010 - spotkanie Biznes przy kawie Rzeszów 24.02.2010 - konferencja Owoce Biznesu - Łódź 25.02.2010 - konferencja Owoce Biznesu - Kielce 03.03.2010 - konferencja Owoce Biznesu - Olsztyn 04.03.2010 - konferencja Owoce Biznesu - Białystok 08.03.2010 - konferencja Owoce Biznesu - Nowy Sącz 09.03.2010 - konferencja Owoce Biznesu - Bielsko-Biała 11.03.2010 - konferencja Start w Innowacje - Kraków Owoce, owocami, ale miliony będą na tapecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodatkowo 16.03. jest konferencja z Rekinami biznesu http://milionnastart.pl/konferencja.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był już ktos na takim spotkaniu? Czy to, że sie inne nazwy to znaczy,m że będą tez inne tematy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://milionnastart.pl/aktualnosci.php?id=6 klikając w poszczególne spotkanie otwiera Ci się strona z całym programem. Możesz sobie porównać wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konferencja "Owoce biznesu" mają te same tematy. Jak dla mnie tematy są bardzo ciekawe i planuję się dowiedzieć tam czegoś nie tylko jeśli chodzi o działanie z inkubatorem, ale i na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy takie konferencje są w stanie "namówić" kogoś do napisania wniosku? i ciekawi mnei to, ile osób jest tym zainteresowanych. i kto przechodzi dalej, bo konkurencja wydaje mi sie - jest wysoka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to takie konferencje jak już mogą ci pomóc w napisaniu wniosku, to raczej Twoja indywidualna sprawa, czy chcesz go napisać, czy nie. Raczej nie muszą nikogo namawiać, stawka sama zachęca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby tak, ale wiesz kasa to nie wszystko poza tym chcę wiedzieć, ze całe moje zaangażowanie nie pojdzie na marne. Dlatego tez moja ciekawosc o te konferencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie zawracaj sobie głowy Krajan i nei bierz udziału w projekcie. Proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje doczytanie: http://www.facebook.com/pages/Milion-na-start/344248883812 i po co się sprzeczać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Krajan Swoje zaangażowanie nawet jesli nie dojdziesz do końca możesz podtrzymać i próbować na własną rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gocha, ale takie przedsięwzięcia to jednak czas pochłaniają. Nie bardzo optymizm mnie ogarnia w tym przypadku. MAm jeszcze troche czasu, zatem kombinuję, jak Polak pod górke, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...