Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samsung Pixon 12: Nawet zadzwonić można

Utworzony przez llubellak@op.pl, 24 grudnia 2009 r. o 12:06
chyba autor tego artykułu lekko się naćpał albo zjadł karpia z oścmi. chodzi mi mianowicie o iphona i te jego rozczarowanie! a niby czym się autorze rozczarowałeś? po zarejestrowaniu się na itunes masz dostęp do ciągłych aktualizacji oprogramowania- fakt może początek nie był najlepszy ale dzieki możliwości ciagłej rozbudowy po kilku zabiegach otrzymuje się super telefon- mms na porządku dziennym, ostanio nagrywanie filmów również, dzieki aplikacjom dobrej jakości zdjęcia, mnóstwo przydatnych jak i mniej przydatnych aplikacji! czy szajsung kopiowany na podobienstwo iphona przez ping pongów z korei ma bazę z ponad 60 tysiącami aplikacji? szajsung jak i inne wynalazki, ok często są lepsze od iphona ale to zawsze są wredne kopie, udoskonalone ale kopie! iphone naprawdę może i slużyć do pracy jak i do zabawy, dzięki itunes mogę sciagać potrzebne aplikacje jak darwmowy słownik ktory tłumaczy 40 języków. mogę mieć dla dzieci rybkę w akwarium jak i settlersów a dla siebie katalog drinków świata! czy szajsung posiada tego typu rzeczy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TELEFON MA DZWONIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
chyba autor tego artykułu lekko się naćpał albo zjadł karpia z oścmi. chodzi mi mianowicie o iphona i te jego rozczarowanie! a niby czym się autorze rozczarowałeś? po zarejestrowaniu się na itunes masz dostęp do ciągłych aktualizacji oprogramowania- fakt może początek nie był najlepszy ale dzieki możliwości ciagłej rozbudowy po kilku zabiegach otrzymuje się super telefon- mms na porządku dziennym, ostanio nagrywanie filmów również, dzieki aplikacjom dobrej jakości zdjęcia, mnóstwo przydatnych jak i mniej przydatnych aplikacji! czy szajsung kopiowany na podobienstwo iphona przez ping pongów z korei ma bazę z ponad 60 tysiącami aplikacji? szajsung jak i inne wynalazki, ok często są lepsze od iphona ale to zawsze są wredne kopie, udoskonalone ale kopie! iphone naprawdę może i slużyć do pracy jak i do zabawy, dzięki itunes mogę sciagać potrzebne aplikacje jak darwmowy słownik ktory tłumaczy 40 języków. mogę mieć dla dzieci rybkę w akwarium jak i settlersów a dla siebie katalog drinków świata! czy szajsung posiada tego typu rzeczy??
Chociażby radio? No a Nokia Maps? Nie ma żadnego godnego odpowiednika. Można by wyliczać dalej, ale to podstawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
chyba autor tego artykułu lekko się naćpał albo zjadł karpia z oścmi. chodzi mi mianowicie o iphona i te jego rozczarowanie! a niby czym się autorze rozczarowałeś? po zarejestrowaniu się na itunes masz dostęp do ciągłych aktualizacji oprogramowania- fakt może początek nie był najlepszy ale dzieki możliwości ciagłej rozbudowy po kilku zabiegach otrzymuje się super telefon- mms na porządku dziennym, ostanio nagrywanie filmów również, dzieki aplikacjom dobrej jakości zdjęcia, mnóstwo przydatnych jak i mniej przydatnych aplikacji! czy szajsung kopiowany na podobienstwo iphona przez ping pongów z korei ma bazę z ponad 60 tysiącami aplikacji? szajsung jak i inne wynalazki, ok często są lepsze od iphona ale to zawsze są wredne kopie, udoskonalone ale kopie! iphone naprawdę może i slużyć do pracy jak i do zabawy, dzięki itunes mogę sciagać potrzebne aplikacje jak darwmowy słownik ktory tłumaczy 40 języków. mogę mieć dla dzieci rybkę w akwarium jak i settlersów a dla siebie katalog drinków świata! czy szajsung posiada tego typu rzeczy??
Chyba jednak ma rację. Może obecnie iPhpone to już inny telefon ale pierwsze nie potrafiły wysyłac nawet MMS-ów. I myślę, że autor właśnie ten model miał na myśli. Ale i do obecnych jest też pewien szkopół - Samsung ma NA PEWNO lepszy aparat foto. Zresztą, autor z góry zakłada, że to raczej smartfon, z którego "można czasami zadzwonić"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś iPhone to zupełnie inna baja. Ale kiedy ten pierwszy, śliczny wyczekany dotarł do mnie na dzień przed polską premierą - zachwycił i rozczarował jednocześnie. A późniejsze perypetie z resetami, ograniczeniami i niedopracowaniem tak dalece odmiennym od tego do czego latami przyzwyczajał Jobs... szkoda gadać. I autor, niestety, był trzeźwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor napisał:
Dziś iPhone to zupełnie inna baja. Ale kiedy ten pierwszy, śliczny wyczekany dotarł do mnie na dzień przed polską premierą - zachwycił i rozczarował jednocześnie. A późniejsze perypetie z resetami, ograniczeniami i niedopracowaniem tak dalece odmiennym od tego do czego latami przyzwyczajał Jobs... szkoda gadać. I autor, niestety, był trzeźwy.
szajsung ma 12 mln pixeli- podobno przy 4-5 mln już nie widac różnicy, dalesze miliony pixeli to tylko dla profesionalistów którzy zamiast telefonu kupują porządne aparaty. szajsung równie dobrze mógł walnąć 20 mln pixeli, i tak to nie robi żadnej różnicy. napisałem, pierwsze iphony były ograniczone ale dzięki aktualizacjom, dzięki itunes naprawde mozna osiągnąć dobry telefon. no i jeszcze jedno, jaki ma sens porównanie nowego szajsunga z 2009 do iphona z przed 3 lat- bo tak własnie robi autor. siłą rzeczy porówanie będzie z korzyścią dla szajsunga chociażby na te nieszczęsne pixele. ale dlaczego autor nie zadał sobie trudu i nie porównał do nowego iphona albo do iphona już zmodyfikowanego? w świecie elektoroniki gdzie pół roczne urzadzenie jest już przestarzałe, trochę niewłaściwym jest tego typu porówanie. przynajmniej autorzyna mógłby trochę poprawić ten swój artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szajc ten szajc-sung,a ja mam golfa vwvwvw z czipem i z rura w du*** wielkości wiadra i jest w mim telefon i nawet można zadzwonić na drugi telefon ma wszystko np;system vista homo itd,aparat lustrzankę 2.000 000 000 000 Gg pikseli, latarkę,bezdotykową klawiaturę,stare opony,kineskopowy ekran,antenę ale wybudowaną na dachu(szkoda),bez wycieraczek,zasilacz 220v/380v/600v/dynamo,moc telefonu- uwaga-1000Wat -wypas-ale sprzęt nie do pokonania w walorach . .czekam na opis telefonu lepszego o mojego. za tydzień podam tuning w szczegółach ,aha a telefon jest ze stajni NOKIA.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO COZ MAM NOWEGO IPHONA A DOKLADNIE MOJA LASKA A JA SAMSUNGA I LEPIEJ NIE MOGLEM WYBRAC IPHONE TO JEDNA PORAZKA I DO TEGO KAMERA 3 PX W TYCH CZASACH PRZECIEZ TO ISTNY RUBIN IPHONE TO TYPOWA ZABAWKA DLA LASEK LADNIE WYGLADA I NIC WIECEJ NAWET ZA DARMO GO NIE CHCE A NASTEPN TEL TO BEDZIE NAPEWNO SAMSUNG W880 TO JEST KOZAK HEHEHE DO TYCH WASZYCH 3 PX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samsung Pixon 12 to bardzo dobry telefon. Widać autor tekstu był wyraźnie zafascynowany iphonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielbiciel walki talki napisał:
Ale szajc ten szajc-sung,a ja mam golfa vwvwvw z czipem i z rura w du*** wielkości wiadra i jest w mim telefon i nawet można zadzwonić na drugi telefon ma wszystko np;system vista homo itd,aparat lustrzankę 2.000 000 000 000 Gg pikseli, latarkę,bezdotykową klawiaturę,stare opony,kineskopowy ekran,antenę ale wybudowaną na dachu(szkoda),bez wycieraczek,zasilacz 220v/380v/600v/dynamo,moc telefonu- uwaga-1000Wat -wypas-ale sprzęt nie do pokonania w walorach . .czekam na opis telefonu lepszego o mojego. za tydzień podam tuning w szczegółach ,aha a telefon jest ze stajni NOKIA.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...