Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Symulator Farmy: A jak mi się kombajn zaryje?!

Utworzony przez ggw, 8 października 2009 r. o 17:58 Powrót do artykułu
defios napisał:
Chyba nikt mi nie powie, że forum lsmodteam.pl będzie tutaj tak fascynująco współpracować przecież to forum 13 letniego dzieciaka który kradnie modele itd i hackuje fora które są dla niego konkurencją !!! ŻENADA
Jestem Administratorem strony lsmodteam.pl i współpracujemy z firmą Techland. 1. Nie mam 13 lat 2. Nie wypowiadaj sie jak nie wiesz 3. Zapewne ty masz jakieś male forum i innym zazdrościsz 4. Nigdy znikąd nie zostałem wyrzucony z żadnej strony. 5. Od samego początku działam pod nickiem $DollaR$ i nigdy nigdzie na żadnym forum nie bylem ani adminem ani moderatorem. Zacząłem własną działalność u siebie, jeśli Ci się forum nie podoba nie korzystaj i idz do konkurencji jednak jest duża grupa osób która korzysta z forum Pozdrawiam i proszę się zastanowić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepska ta gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubus napisał:
Ale to to fajne. chyba mnie zacheciliscie do kupienia tej gry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt mi nie powie, że forum lsmodteam.pl będzie tutaj tak fascynująco współpracować przecież to forum 13 letniego dzieciaka który kradnie modele itd i hackuje fora które są dla niego konkurencją !!! ŻENADA
zanda jedt to ze niemasz informacji i pszesz bzdury .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie przepadam za takimi grami.Wole pgrać ze znajomymi w superfarmera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...