Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chinkali, czyli sakiewki z nadzieniem z baraniny. Gdzie można je zjeść?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2018 r. o 14:23 Powrót do artykułu
dzięki za reklamę, ile się należy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek nie świnia, wszystko zje. Nawet ogonek się nie zmarnuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale by zjadł takie baranie jądra w sakiewce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh, zapachniało gruzją ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy sulisz już to jadł? Ile wpieprzył? 4 porcje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam raz. Straszna mordownia. Dwóch lokalsów z oczkami białych królików sączy piwo i gapi się tak że idą ciarki. Córka lat 7 bała się wejść do środka .. . Ale mówię sobie: nie oceniaj książki po okładce. Zapytałam co Pan poleca - jakieś danie z mięs różnego rodzaju na patyku coś jak szaszłyk. Biorę jedzenie na wynos bo króliki znad piwa nadal się gapią i jeszcze próbują sił w konwersji. Wracam do domu i moim oczom ukazuje się na wierzchu parę zjadliwych kawałków mięsa a pod spodem kupka z tłustego boczku... To była masakra,  nie dało się jeść. Nie dość że było mega tłuste to jeszcze jedzenie nie było porządnie podgrzane... Tłusty boczek na zimno... Yummy... A wisienką na torcie były dodatki warzywne. Kiszony kalafior cuchnący octem i pomidory w tej samej zalewie z... wielką plamą pleśni od spodu... Gorąco nie polecam rarytasów z tego miejsca. Chyba, że ktoś lubi taki klimat lub ma problemy z wypróżnianiem. Następny poranek na toalecie murowany! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam kiedyś raz jedyny i .........chwatit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niby jedzenie ma tyle wspólnego z gruzją co kur***l żoliborski z suprmenem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...