Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie zjeść dobry makaron w Lublinie? TOP 7 miejsc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2017 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Oto Ivo - kolejna porażka a nie restauracja. Jedzenie pozostawia wiele do życzenia, wystrój też już nie mówiąc o zapachu - w sali przy kuchni i barze dym i smród oleju a w dalszych salach smród wilgoci i piwnicy. Nie polecam! Są restauracje bardziej warte uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Male sprostowanie Panie Redaktorze, Szymon Boguta juz nie gotuje w Chleb Powszedni ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i nie widzę zadnego wymienionego miejsca gdzie można zjeść :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Ivo oprócz pijaka z programu TV nie ma nic wspólnego z dobrym lokalem gastronomicznym .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś tu jest nie tak, jak się ma tytuł do treści artykułu? 7 top miejsc, ale póki co w treści nie wymieniono ani jednej-o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor płacił rachunki czy nie płacił? Jeśli płacił, to w jakiej wysokości? Jeśli nie płacił to jest to reklama za jedzenie. Niech to autor wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko jedyna! Nie znam Włocha, który do gotowania makaronu dodawałby oliwy! Panie Sulisz-pora wytrzeźwieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie karmić pana smakosza , bo on taki sam smakosz jak kur***l galicyjski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mi powie gdzie w Lublinie można wpaść na dobre risotto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na cholerę dodawać do gotującego makaronu olej ??? To polski wymysł i bez sensu w dodatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Idealnie ugotowany makaron to taki, który po naciśnięciu nożem stawia opór." Hehehe dobre, czyli nawet nie trzeba go gotować bo już będzie idealny. Już chyba lepszym sposobem jest rzucanie spaghetti o ścianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio byłam na fantastycznym makaronie w hotelu forum na Obywatelskiej, z krewetkami i masłem rakowym, naprawdę coś pysznego a w takiej cenie to naprawdę warto spróbować bo smak na pewno nie tak często spotykany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...