Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak widać Radzyń inwestuje w reklamę a to miała być recenzja miejscowej restauracji. Prosimy o ocenę lokalu a nie reklamę serów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki trzeba mieć wącioł żeby to wszystko zmieścić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Waldemarze, polecam odwiedzić restaurację ośrodka Wyspa Wisła w Stężycy, świetny młody szef kuchni oraz również kuchnia regionalna, ceny bardzo niskie, smak wspaniały! Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knajpa na wichurze a ceny warszawskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholesterol ma chyba wypakowany na maksa znawca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam takie miejsca (kameralne, z atmosferą, z ładnymi widokami), więc wczoraj poszliśmy tam na rodzinny obiad. Było bardzo smacznie i bardzo miło i o to chodzi. Ukoronowaniem obiadu był deser - tort fedora i agrestówka. Wczoraj restauracja była pełna, więc wcześniej trzeba rezerwować stolik, ponieważ są też goście pensjonatowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne miejsce aby przyjechać z rodziną. Co do restauracji uwielbiam regionalną kuchnię zrobioną na wysokim poziomie. Nie ma co się tu rozpisywać trzeba przyjechać bo to jedno z miejsc gdzie warto przyjechać szczególnie dlatego, że nie trujemy się chemią jak np glutaminianem sodu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie urzekło zdjęcie, więc weszłam na ich stronę. Pooglądałam, poczytałam i już wiem, że zarezerwuję tam stolik na naszą rocznicę w lutym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomi mieli tam przyjęcie komunijne syna i bardzo chwalili organizację, menu, atmosferę. Ja tam pojadę jak tylko ruszy wyciąg w Rąblowie. Po nartach, na wieczorny obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://profit.latwy.pl Naciśnij "zacznij zarabiać" i zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle razy przejeżdżałam drogą Nałęczów - Kazimierz Dolny i przeoczyłam reklamę. Dopiero po recenzji Pana Sulisza, zobaczyłam ją i sama byłam zdziwiona, że wcześniej takich dużych drzwi nie widziałam. W kazdym razie byliśmy tam z mężem w sobotę na obiedzie i bardzo nam smakowało. Kupiliśmy też kilka domowych przetworów. Sama też robię, ale nie mieszam smaków tak jak oni. Wyobrażam sobie jak wiosną i latem musi tam być pięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjna restauracja. W samym ośrodku nie spędzałem weekendu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...