Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moja ulubiona zupa dyniowa. Z serkiem topionym. I boczkiem

Utworzony przez Gość, 7 października 2009 r. o 15:11 Powrót do artykułu
a co z grzybkiem suszonym????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z grzybkiem suszonym? Wrzucam go do wody razem z rosołkami na smak. Ale zapomniałem o tym napisać. Dzięki za przypomnienie. A swoją drogą jeden grzybek suszony wrzucam także do zupy ziemniaczanej, rosołu, żurku, fasolowej. Nadaje całkiem niezły aromat. Pozdrawiam fanów zupy dyniowej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyni nie lubię, więc z obawą siadłem do zupy Pana Redaktora. I tu - przyjemne zaskoczenie. Dobra była ta zupa: nie za gęsta, delikatna w smaku a co najważniejsze - nie czułem w niej dyni a właściwie tego, co uważam za smak dyni, bo - jak wyżej. Zjadłem cały talerz a mógłbym i drugi. Dziekuję Żonie Marii za to niezwykłe doswiadczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupa z dyni jest dobra, ale je preferuję zupę cukiniową z grzankami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie fajne są dania tego typu. Polecam ten przepis - zupa z dyni Smaczniutkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo smaczne zupy i szybkie do przygotowania. Pozdrawiam ---- http://jankowski.media.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...