Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odkręcić butelkę czystej wódki , wcisnąć obraną skórkę z cytryny, dodać łyżeczkę miodu zabełtać i odstawić na dobę. Po upływie doby wypić i nastawić następną polecam znakomity smak !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mleko z cukrem najpierw porządnie rozmieszać, potem z 3 cytryn skórkę zetrzeć a resztę cytryn obrać i usunąć pestki, pokroić w cienkie plasterki i dorzucić do mleka z cukrem, na koniec dolać spirytus, odstawić na ok 4 tyg. co jakiś czas jak stoi można nieco potrzasnąć butlą co by się nie ustało zbytnio. Mleko się nieco zsiądzie, co by go odsączyć -pożądany złocisty płyn- ja używałem filtrów z tkaniny lnianej tyle ze to straaaasznie powoli kapie ale efekt końcowy jest oszałamiający. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorem z fąflem wygrzać litre czystej wódy zagryzając cytryną. Rano o brzasku wypić litre zimnego mleka z lodówy. Efekt oszałamiający!!!!!!! Po pół godzinie zrywa kaptur!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem pewna ,czy jest to autorska nalewka Pana Hieronima, bo przepis ten jest w mojej rodzinie ponad 70 lat, robiła ja moja babcia i mama . Robie ja sama od prawie 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robię na słabszym spirytusie Soplicy 60%, dodaje tylko więcej cytryn i mniej mleka. No i też nie uznaje tego przepisu jako autorskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo jestem ciekawa na co taką nalewkę stosuje się? jak ją używać? - rozcieńczoną czy samą? Bardzo proszę o odpowiedź..Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo!!!!! Jest tam ktoś? Bardzo proszę o odp.: na co i kiedy stosować. Dzięki. Anka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie,nikt tu nie zagląda.Trzeba poszukać gdzie indziej.Anka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie,nikt tu nie zagląda.Trzeba poszukać gdzie indziej.Anka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak:szukajcie,a znajdziecie...Aniu nalewki tylko dla zdrowotności i w niewielkich ilościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam wypróbowaną nalewkę z brzoskwiń, przepis znajdziesz tu http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/kuchnia/nalewka-z-brzoskwin-jakzrobic-przepis,17_46462.html czytałam, że brzoskwinie są bardzo zdrowe, więc warto włączyć je w swój jadłospis. Zobacz jakie mają wartości odżywcze http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/kuchnia/wlasciwosci-brzoskwin-dlaczego-warto-jesc-brzoskwiniei-robic-przetwory-na-zime,17_59264.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiolett
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...