Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Auriga w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez X.X, 3 marca 2013 o 13:47 Powrót do artykułu
Ja sie pytam gdzie jest ta restauracja? Dlaczego tego nie napisano? Co to za reklama lokalu?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę że ta restauracja jest ul. Okopowej wiza wi prokuratury ,- widać w drzwiach odbicie ,,,, ..powiem inaczej kogo stać na taki obiad za taką cenę --- jak się ma 1064 , zl. na rękę ,,,,, tylko pozazdrościć tym co mogą jeść obiady za taka kasę ..
0
Dlaczego od razu reklama? Bywam tam czèsto i jak najbardziej zgadzam siè z tà recenzjà. Idz, spròbuj a potem zostawiaj komentaze, Znajduje siè na Okopowej w kompleksie z parkingiem podziemnym.
0
W bigmarze na okopowej
0
Obiad zjesz za 15 zl.. Wysmienite II danie dnia.. Do tego cos do picia i masz 20zl. Stac chyba kazdego od czasu do czasu... 166 zl to cena za przekàski, I danie,II danie, deser, kawè i butelkè wina dla 2 osòb....
0
robotnik napisał:
Myślę że ta restauracja jest ul. Okopowej wiza wi prokuratury ,- widać w drzwiach odbicie ,,,, ..powiem inaczej kogo stać na taki obiad za taką cenę --- jak się ma 1064 , zl. na rękę ,,,,, tylko pozazdrościć tym co mogą jeść obiady za taka kasę ..
0
Nie przesadzajmy. 40 euro za obiad dla dwóch osób to naprawdę dobra cena. Wiadomo, że to nie jest lokal do jedzenia śniadań, lunchu, obiadu i kolacji, ale na dobry obiad co kilka dni chyba można sobie pozwolić. Po to są pieniądze, żeby z nich robić użytek, a nie całe życie zajadać cebulę z przeceny
0
Juana napisał:
Nie przesadzajmy. 40 euro za obiad dla dwóch osób to naprawdę dobra cena. Wiadomo, że to nie jest lokal do jedzenia śniadań, lunchu, obiadu i kolacji, ale na dobry obiad co kilka dni chyba można sobie pozwolić. Po to są pieniądze, żeby z nich robić użytek, a nie całe życie zajadać cebulę z przeceny
Jeśli masz pieniądze to je wydaj na jedzenie w takim lokalu co kilka dni, a na resztę dni wystarczy ci cebula z przeceny. Szpanu trzeba zadać.
0
Na pewno pójdziemy i my. Szczególnie, że można kupić pyszne sery i wędliny. Niedaleko jest inny lokal włoski. Bagatto. Opisaliśmy tę knajpkę tutaj: http://czysmakuje.bl...a-makaronu.html
0
To takie buty ?! ...prokuratura ?! ...łał ! Sam widzisz jak to jest być wciąż krytykowanym. Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe, pamiętaj o tym berbeluchu. ..tym razem 5 gwiazdek ?! ...fajnie żeś sobie to wymyślił tym razem.... Jak zwykle życzę ci "smacznej okrasy".
0
kiedy ten , kucharz gotuje jak rozmawia z klientami ?
0
Cudze chwalicie a swego nie znacie, wstyd ! Nie ma nic lepszego niż polska kuchnia ! ...ale skąd o tym wiedzieć berbeluchowi. Ciekawe co robi (oprócz kucharzenia) w Lublinie ten makaroniarz ?...a może uciekł przed mafią ,albo włoskim prawem. Wartoby się tym nieco zainteresować.... Włoch w Lublinie ?! ha ha ha ! To tak jak Eskimos w Afryce.... ...nie ma bata jest coś na rzeczy.....i to pod samym "nosem prokuratury". Jak to mówią, pod latarnią najciemniej.
0
Czy aby na przeciwko tejże restauracji nie ma zakazu zatrzymywania się ? Jeśli takowy jest, to proszę teraz udać się do najbliższej komendy policji i donieść na siebie panie smakoszu i dobrowolnie poddać się karze. (plus punkty karne) Wszak to zdjęcie jest dowodem w sprawie. To że zatrzymał się pan tylko po to żeby M zrobiła zdjęcie nie jest żadnym wytłumaczniem. Porządek musi być !
0
Wracając ponownie do wątku prawa o ruchu drogowym, to z tego co jest mi wiadomo w Polsce obowiązuje prawo, że można kierować autem mając nie więcej niż 0,2 promila. Jeśli coś się zmieniło w tej kwestii to proszę mnie niezwłocznie poprawić. W artykule tym jest wyraźnie napisane że sączyliście wino, a za wypitą całą butelkę zapłaciliscie ponad 160 zł. Więc kto z was kierował ? Kto z was jest tak nieodpowiedzialny ?! ...ech !
0
Gość napisał:
Wracając ponownie do wątku prawa o ruchu drogowym, to z tego co jest mi wiadomo w Polsce obowiązuje prawo, że można kierować autem mając nie więcej niż 0,2 promila. Jeśli coś się zmieniło w tej kwestii to proszę mnie niezwłocznie poprawić. W artykule tym jest wyraźnie napisane że sączyliście wino, a za wypitą całą butelkę zapłaciliscie ponad 160 zł. Więc kto z was kierował ? Kto z was jest tak nieodpowiedzialny ?! ...ech !
...
Ostatnio edytowany 8 marca 2013 o 12:04
0
Gość napisał:
Cudze chwalicie a swego nie znacie, wstyd ! Nie ma nic lepszego niż polska kuchnia ! ...ale skąd o tym wiedzieć berbeluchowi. Ciekawe co robi (oprócz kucharzenia) w Lublinie ten makaroniarz ?...a może uciekł przed mafią ,albo włoskim prawem. Wartoby się tym nieco zainteresować.... Włoch w Lublinie ?! ha ha ha ! To tak jak Eskimos w Afryce.... ...nie ma bata jest coś na rzeczy.....i to pod samym "nosem prokuratury". Jak to mówią, pod latarnią najciemniej.
Od kiedy Półwysep Apeniński leży w IZRAELU ?
0
...od 1945 roku, czyli od zakończenia ostatniej wojny światowej.
0
Gość napisał:
...od 1945 roku, czyli od zakończenia ostatniej wojny światowej.
Nie wiedziałem że stolicą Izraela jest Rzym, a to ciekawe.
0
Srulo napisał:
Nie wiedziałem że stolicą Izraela jest Rzym, a to ciekawe.
Stolicą Izraela nie jest Rzym, tylko Waszyngton. Rzym to jedno z wielu miast Izraela.
0
Gość napisał:
Stolicą Izraela nie jest Rzym, tylko Waszyngton. Rzym to jedno z wielu miast Izraela.
Z tego wynika że stolicą USA jest Jerozolima. To jakiej jest norodowości Berbeluch ?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: