Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Pod Kogutem w Poniatowej (recenzja)

Utworzony przez lion, 21 kwietnia 2013 r. o 09:52 Powrót do artykułu
mahda napisał:
taki sam z ciebie berbeluch ,penisa ci nie widac jakpiszesz sfoje zdanie
Każdy porządny sprzęt powinien mieć zadaszenie, pamiętaj o tym mahda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy porządny sprzęt powinien mieć zadaszenie, pamiętaj o tym mahda.
O tak-kto dba ten ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to ! W rzeczy samej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RPK - Restauracja Pod Kogutem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogut to samiec kury domowej, a także większości innych grzebiących kuraków. Ciekawe czy serwują w tej restauracji prawdziwy rosół z koguta ? Wszak nazwa zobowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno rosoły gotowane na kogucie są o niebo lepsze od tych gotowanych z kury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he ! Pamiętam jak kiedyś krzyknąłem głośno w supermarkecie do teścia (bo stał daleko): Tato ! Gotujemy dzisiaj rosół z kur wielu ?! Wszyscy się nagle na mnie spojrzeli tak jakoś dziwnie, nie wiedzieć czemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno najlepszy jest rosół z czarnego koguta. Kogut powinien być ukradziony z kurnika sąsiada przy pełni księżyca, tuż po północy. Wtedy smakuje najlepiej, taki rosół oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a jaki makaron do rosołu najlepiej ? ...może własnej roboty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4-ro jajeczny koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj do banii ten redaktor i ta restauracja (niby willa hehehe) ciekawe który człowiek by tyle zjadł jakiś przerwaniec ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mahda napisał:
taki sam z ciebie berbeluch ,penisa ci nie widac jakpiszesz sfoje zdanie
analfabeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarłok napisał:
- dwa kufle piwa ...kto później kierował autem ? Oni przyjechali chyba busem (tak jakoś wynika z tekstu).Przecież jazda busem jest chyba tańsza od podróży własnym samochodem.No i jeśli ma się w planie i piwko i wódeczkę.....No chyba że niedojedzone strawy ma się zabrać z sobą,to istotnie chyba lepiej autem
Pani Berbeluchowa powoziła bo staruch strasznie boi się kierować furką i nie ogarnia tych wszystkich guziczków i pokrętełek. A tak na marginesie - trzeba być naprawde idiotą żeby sugerować komuś wyjazd busem na obiad do Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bywam w Poniatowej, muszę zaufać byłemu redaktorkowi. Poprzedni tekst o Szewcu był w 100% trafny , ale o Szerokiej to bzdura !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Berbeluchowa powoziła bo staruch strasznie boi się kierować furką i nie ogarnia tych wszystkich guziczków i pokrętełek. A tak na marginesie - trzeba być naprawde idiotą żeby sugerować komuś wyjazd busem na obiad do Poniatowej.
Proszę nie obrażać pani „M” nie zasługuje Ona na to !!! Pan były redoktorek , miał już kiedyś prawo jazdy, ale nie dbał o nie !!! Więc musi prowadzić Pani „ M” która zasługuje w pełni na SZACUNEK!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę nie obrażać pani „M” nie zasługuje Ona na to !!! Pan były redoktorek , miał już kiedyś prawo jazdy, ale nie dbał o nie !!! Więc musi prowadzić Pani „ M” która zasługuje w pełni na SZACUNEK!!!.
Ależ mój drogi ja nic złego o tej Pani nie napisałem - nawet trochę ją lubię - a że jest Berbeluchową kobietą życia to jest fakt (przykry i wstydliwy ale fakt).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ależ mój drogi ja nic złego o tej Pani nie napisałem - nawet trochę ją lubię - a że jest Berbeluchową kobietą życia to jest fakt (przykry i wstydliwy ale fakt).
„M” nie zasługuje żeby ją nazywać Berbeluchowa wiąże ją z nim tylko dom!!! Ta nazwa jest zastrzeżona tylko do byłego redaktorzyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
„M” nie zasługuje żeby ją nazywać Berbeluchowa wiąże ją z nim tylko dom!!! Ta nazwa jest zastrzeżona tylko do byłego redaktorzyny!
Bzdura - to dlaczego wozi dupsko z berbelucham prawie na każde żarcie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie interesują wasze prywatne frustracje, przygłupy. Facet pisze bardzo fajnie i na razie wszystko mogę potwierdzić (no może poza "Anushikiem gdzie mi się trafiła niezbyt świeża golonka.) Wynocha do piaskownicy albo do Macdonalda zjadać odpadki bo tylko tam wasze miejsce, gimbusy. Panie Sulisz - prosimy o więcej - może czas na "Bidę"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bzdura - to dlaczego wozi dupsko z berbelucham prawie na każde żarcie ?
Bo jest dobrze wychowana i bardzo uczynna. Miła i sympatyczna, nie zasługuje na jakiekolwiek szyderstwa - wiem co piszę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...