Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Villa Aurelia w Nałęczowie (recenzja)

Utworzony przez bacha, 23 listopada 2013 o 18:48 Powrót do artykułu
zapraszam do mensa academica przy kul-u   to ci dopiero stołówka  i żarło
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Można prosić o kontakt do autora tych kolejnych subiektywnych wątłych odczuć kulinarnych ?? Interes mi kiepsko idzie i trza mi szybkiej reklamy... fakturę do 300zł pokrywam, wraz z dowozem.
0
Można prosić o kontakt do autora tych kolejnych subiektywnych wątłych odczuć kulinarnych ?? Interes mi kiepsko idzie i trza mi szybkiej reklamy... fakturę do 300zł pokrywam, wraz z dowozem.
 chcesz powiedzieć, że Ty masz "obiektywne" odczucia kulinarne??? :lol:  zamiast reklamy to raczej słownik poprawnej polszczyzny Ci "trza".
0
Pan Sulisz czasem kłamie, ale to "przypadłość" Sulisza
0
Solidne posadzki, naprawdę
0
albo dania są malutkie albo nie dojadane albo ta parka ma niezły spust. Podziwiam...
0
Dokładnie o tym samym pomyślałem.
0
Aurelia pada, miało być ah i oh a nikt tam nie zagląda. Właścieciel jest winien personelowi dużo opieniędzy... Produkty z których powstają dania nie są śweże,zwłaszcza mięsa, zaświadczam. Recenzja zrobiona na zlecenie właściciela Aureli. U Pana Sulisza aż tak pusto w sakiewce?
0
Byłem wczoraj w restauracji Aurelia i serdecznie polecam takiej dobrej piersi z kaczki nie jadłem nigdzie a moja żona sandacza również bardzo chwaliła.
0
lokal bardzo przyjemny, a obsługa sympatyczna. polecam :)
0
a co na to dictum M ? Panie sulisz pisz Pan tak jak koneser I w  pismie Iw jedzeniu.Bynalecz
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: