Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Villa Aurelia w Nałęczowie (recenzja)

Utworzony przez bacha, 23 listopada 2013 r. o 18:48 Powrót do artykułu
zapraszam do mensa academica przy kul-u   to ci dopiero stołówka  i żarło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można prosić o kontakt do autora tych kolejnych subiektywnych wątłych odczuć kulinarnych ?? Interes mi kiepsko idzie i trza mi szybkiej reklamy... fakturę do 300zł pokrywam, wraz z dowozem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można prosić o kontakt do autora tych kolejnych subiektywnych wątłych odczuć kulinarnych ?? Interes mi kiepsko idzie i trza mi szybkiej reklamy... fakturę do 300zł pokrywam, wraz z dowozem.
 chcesz powiedzieć, że Ty masz "obiektywne" odczucia kulinarne??? :lol:  zamiast reklamy to raczej słownik poprawnej polszczyzny Ci "trza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sulisz czasem kłamie, ale to "przypadłość" Sulisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidne posadzki, naprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo dania są malutkie albo nie dojadane albo ta parka ma niezły spust. Podziwiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie o tym samym pomyślałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aurelia pada, miało być ah i oh a nikt tam nie zagląda. Właścieciel jest winien personelowi dużo opieniędzy... Produkty z których powstają dania nie są śweże,zwłaszcza mięsa, zaświadczam. Recenzja zrobiona na zlecenie właściciela Aureli. U Pana Sulisza aż tak pusto w sakiewce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj w restauracji Aurelia i serdecznie polecam takiej dobrej piersi z kaczki nie jadłem nigdzie a moja żona sandacza również bardzo chwaliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokal bardzo przyjemny, a obsługa sympatyczna. polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to dictum M ? Panie sulisz pisz Pan tak jak koneser I w  pismie Iw jedzeniu.Bynalecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...