Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warto mieć gofrownicę w domu?

Utworzony przez Gość, 19 czerwca 2013 r. o 12:03
Robicie gofry w domu? Zastanawiam się nad zakupem gofrownicy bo nie jest to drogi wydatek ale czy te domowe nie różnią się od tych z cukierni czy lodziarni?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli lubisz słodkości, to na pewno będziesz zadowolona. jednak przy typowo domowych gofrach jest trochę roboty, bo musisz zrobić ciasto, bitą śmietanę, do tego owoce i polewy czy bakalie. ja jestem na to trochę zbyt leniwy, dlatego wolę się przejść do kawiarni na gofry :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zależy jakie ciasto przygotujesz i jak je wypieczesz czy będą suchsze i sztywne czy luźniejsze. Gofrownica jest warta swojej ceny, jak masz dzieciaki to warto robić im takie przyjemności w domu aby na mieście cię nie męczyły i za zwykłego z bitą śmietaną 5zł. A w domu można naprawdę poszaleć.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam opiekacz i gofrownica w jednym zajmuje mało miejsca i ma możliwość przygotowania i gofrów i grzanek i zapiec tortillę. Jeżeli już zakup to dobrej klasy gofrownica,w słabej nigdy Ci się gofry nie udadzą.Beda kluchowate ,niezależnie od ciasta.Musi mieć z 1000 W  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My robimy sami gofry i chleb. Samemu wychodzi taniej i smaczniej. Wypiekacze do chleba to świetna sprawa, dokładnie wymiesza i rozpoczyna pieczenie jak ciasto już wyrośnie i nie trzeba pilnować tego procesu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam gofrownicę, ale rzadko jej używam - chyba ma za małą moc, bo niezależnie od ciasta gofry zawsze wychodzą takie bardzo miękkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...