Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

American Monster Truck Motor Show w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 r. o 13:54 Powrót do artykułu
Macie odsyp za te reklamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam i coś mogę powiedzieć. Za bilety siedzące z 2 dziećmi zapłaciłem chba 120 zł wiec nie tanio. Czy warto? Chyba nie. Wystep opóźnił sie 25 minut. Wiekszość "show" to chamskie palenie gumy a'la dres w bmw. W połwiem już sie ostro nudziłem a mój syn lat 5 dopytywał kiedy te monster traki bédą i przysypiał. Spiker darł ryj i wychwalał kaskaderów którzy nic szczególnego nie pokazali. Jazda na 2 kołach samochodem wynudziła mnie przeokrutnie. Ogólnie jakby było połowe tańsze i połowe krócej trwało to warto a w obecnym kształcie to nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki. A już miałem się wybrać... Cena biletu trochę powala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałam się tam wybrać razem z synem, napalilismy się oboje jak gówniarze he he, ale 120zł????? To wolę nasze Aqua, 80 płacę i siedzimy do woli, pokazy kaskaderskie robimy sobie wtedy wzajemnie. A palić gumę to i ja potrafię pod blokiem w Aveo..... No nic, pojedziemy tam i tak i tak, zobaczymy, co sie kręci, no i za ile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...