Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arystokrata Zamoyski. Wystawa w Domu Chemika

Utworzony przez Gość, 21 lutego 2015 r. o 07:13
szkoda, że tych parobków nie było stać na godne życie tj. naukę, wyjazdy w tamtym okresie. Ale co tu mówić, teraz ja sie czuję jak ten parobek, bo po 36 latach pracy mam 1350 zł a co niektórzy "hrabia" zarabiają po 80-100 tys. miesięcznie. I proszę jaki to jest współczynnik jednych wynagrodzeń do drugich. Rozumiem, że dyrektor ma zarabiać dużo więcej no ale aż tyleeeeeeee, gdzie dyrektor kopalni jest dotowany z budżetu tak samo jak pracownicy budżetówki, no ale im zamrożono  już 8 rok wynagrodzenia, po to aby inni mieli więcej, bo mają widocznie jeszcze "za mało".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy czytam takie komentarze to nasuwa mi się pytanie; a kto ci człowieku broni zostać takim hrabią czy dyrektorem? Co do tych parobków w Jabłoniu to widziałem ich domy "czworaki". Jeszcze dzisiaj (pomimo lat eksploatacji) wyglądają lepiej niż niejeden współczesny dom. A co do samego hrabiego to przedstawiciele tych parobków zabrali mu cały majątek a później zdewastowali. Na nie chcieli mu nawet oddać rzeźb, które sam wykonał. Na całe szczęście oprócz takich wiecznie niezadowolonych jak Ty, są ludzie którym za niewielkie pieniądze lub społecznie chce się działać dla dobra swoich małych ojczyzn. I chwała im za to, a Ciebie niech dalej zalewa żółć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektor kopalni tez działa dostając  ok. 80-100 tys. miesięcznie z z podatnikow pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy czytam takie komentarze to nasuwa mi się pytanie; a kto ci człowieku broni zostać takim hrabią czy dyrektorem? 
  gdyby tak każdy był dyrektorem czy hrabia to kto by pracował na nich    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak parobek pracowal za miskę zupy i kąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...