Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bitwa o kulturę w Teatrze Starym: Polscy Żydzi - Powrót

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2017 o 02:01 Powrót do artykułu
Ciągle o tych Żydach, jasna cholera, ile można... Strach otworzyć lodówkę...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Paweł Śpiewak, to ten oskarżony o mobbing w Żydowskim Instytucie Historycznym? Tak w ogóle to może już o Żydach wystarczy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedlugo młode pokolenie więcej wiedzieć będzie o powstaniu w getcie niż zwycięskim wielkopolskim. Proces wynaradawiania i podstawiania elit nadal trwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wystarczy włączyć TVN lub otworzyć Gazetę Wyborczą i och tam pełno jak mrówek ....:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strach to czytać jakiegokolwiek posta po tego typu tematem, tyle w każdym niechęci. Ludzie, skąd w Was się to bierze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolega dr nauk wykładowca w Krakowie w 1968 r wyjechał do Izraela bo tam miał być raj dla Zydow. W 1996 r spotkałem Go w szkolholmie. Był ze swoją połówką b. studentką, którą uczył w Krakowie. Skorzystałem z Jego chwilowej nieobecności i spytałem b. koleżankę ze studiów dlaczego nie są w Izraelu. Mówi :" wyjechaliśmy po niecałym roku pobytu ". Powiedziano nam, że Izrael noe potrzebuje mędrców - mają swoich od mędrkowania. Potrzeba było Im ludzi do roboty i wojska. I musieli szybko szukać innego kraju do osiedlenia. I znależli w Szwecji. Czego nie żałują. A w Judelandzie najbardziej nie podoba się Polaczkom wyznania mojrzeszowego i ryją jak świnie w ziemi. I to bezkarnie szkalują Polskę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za dużo to i świnia nie chce. Najjaśniejsza Rzeczpospolita była państwem wielu narodów. Proponuję przedstawić Ormian i Tatarów. Żydów już za dużo i aż strach lodówkę otworzyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mniejszości w naszym kraju miały i mają się lepiej niż jakakolwiek mniejszość w jakże wzorcowo demokratycznych Niemczech. Gdzie dwumilionową polską społeczność do tej pory nie uznaje się za... mniejszość narodową?! Proszę mi powiedzieć, dlaczego mielibyśmy znów wychodzić przed szereg Unii Europejskiej? Mamy silną mniejszość niemiecką (to właśnie oni spowodowali powstanie woj. opolskiego). Mamy Łęków, Białorusinów i Tatarów. Faktycznie zniknęli z naszej pamięci Ormianie. I faktycznie ten żydowski lament powoli zaczyna drażnić. Wcześniej powstaje muzeum Żydów niż Polski?! Świat kojarzy Powstanie Warszawskie z Powstaniem w Gettcie?! No i my jesteśmy antysemitami, chociaż nie ingerujemy w gospodarkę i politykę Izraela, natomiast Żydzi nie są antypolakami, chociaż ochoczo opluwają nas na forum międzynarodowym, nie wypominając nic Sorosowi i Grosowi. Dziwne, że naród, ktory twierdzi, że wszyscy ich przeganiają, nie wspomina nigdy DLACZEGO... No i chętnie pomija fakt, że w Związku Radzieckim stworzono dla nich Autonomię Żydowską. Region dorównujący wielkością obecnej Polsce??? Osiedliło się tam tylko 1% Żydów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkopi uznają tylko Polaków co: byli kapusiami w Konzentranzions Lager, Volksdeutchami lub służyli Ich dziadkowie lub ojcowie w Wermachcie. Uczciwy Polak to untermensch. Czyli to są POludzie wg Mein Kampf tow. Hitlera.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po krótkim okresie czasu znowu wraca znany temat ,czyli żydowski>co wam sie ludzie od propagandy porobiło? kiedy durne pały nie zrozumiecie ,że żydzi nic nas nie obchodzą ,ani ich święta rocznice ,czy inne głupoty.wypad na madagaskar
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: