Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budka Suflera i Bajm argumentowały za przyznaniem Lublinowi tytułu Europejskiej Stolicy Kultury

Utworzony przez Bedi, 5 maja 2010 r. o 12:01
Niszowy artykuł. Średniej jakości Szkoda, że autor tylko mówił, a nie postarał się wymienić tych "wielu" wad. Zapewne go nie było podczas koncertów i nie widział co się działo na scenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o stwierdzenie autora artykułu "konserwy" Powiem Panu tak, panie autorze. Byłem na Zamku i słyszałem jak ludzie w dresach, ludzie którzy swój niedługi ale barwny życiorys mają wyryty większymi lub mniejszymi sznytami na twarzy lub rękach, śpiewają z Cugowskim słowo w słowo zwrotki i refreny kolejnych utworów. Nie odważyłbym się napisać o konserwie. Co innego Bajm którego pewnie też śpiewali, ale nawet sam fakt obstawienia sceny starymi(żenada) ekranami które miały imitować telebimy(które de facto były na koncercie Budki) można pokusić się o określenie "konserwy" Ale sami sobie powiedzmy szczerze na czyj koncert przyszłoby więcej osób niż na te konserwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka STOLICA KULTURY?! Pytam: kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby zgłaszać kandydaturę Lublina? Co mamy /a właściwie: co macie?/ do zaoferowania Europie oprócz kilku zabytków, które tak naprawdę nikogo nie obchodzą, i paru festiwali organizowanych raz na pięć lat??? "Świetną" komunikację miejską, a szczególnie nocną (jeden autobus na godzinę przez 3 h 3 noce w tygodniu, sukces!), bary zamykane o 22.00 (tak, zdarzyło mi się zostać wyproszoną po 22.00, "bo zaraz zamykamy"), itd., itp., przykłady można mnożyć... Na przyszłość radziłabym zastanowić się nad tego typu decyzjami nieco dłużej, aby dojść do bardziej konstruktywnych wniosków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...