Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Komplet widzów w salach kinowych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2017 r. o 20:15 Powrót do artykułu
Na fotach festiwalu można podziwiać głównie panią Grażynkie i trochę banerów reklamowych - czad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I samych popierajacych platfusow aktorzynow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazia jest piękna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holland popiera alimenciarza kijowskiego? WON!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław Likiernik, Powstaniec PW1944, żołnierz "Kedywu", polski Żyd okradziony przez rodzinę hanna gw z kamienicy przy Noakowskiego 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kto ma ochotę na żywo zobaczyć na żywo polskich Żydów niech jedzie na ten festiwal do Kazimierza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co u tej HH0load jest ciekawego trzeba byćktora nie cierpi polakow chorym zeby isć i ogladac stare pudło politycznego de.. a zero ktora nie cierpi uczciwosci praworządnosci popiera układ komuchów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwone dynastie – Fobie Agnieszki Holland – prof. Jerzy Robert Nowak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. Holland o Radia Maryja i jego słuchaczach: “Irytuje mnie polityka ojca Rydzyka, dziwię się fanatyzmowi ‘moherowych beretów’, ale nie mogę patrzeć na tych ludzi jak na jakieś insekty”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądałem sporą porcję wywiadów A. Holland dla różnych polskich czasopism i gazet i nigdzie nie znalazłem w nich nawet jednego dobrego zdania na temat Polaków i w ogóle spraw polskich. Po co ja zapraszać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogusław Linda o Powstaniu - Niemcy zło tego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sens walki Polaków w Powstaniach - Boguslaw Linda odniósł się m.in. do Powstania Warszawskiego. „To było dużo prostsze. Słyszymy to od ludzi, którzy przeżyli Powstanie Warszawskie. Oni mówią: byliśmy tak wk.....ni na tych Niemców - przez tyle lat, że nas roz.....ali po kątach, że my i tak byśmy poszli nawet żeby zginąć, ale żeby mieć chociaż te pięć minut, żeby człowiek był k..wa wolny. To samo było w Powstaniu Styczniowym. Jak miała być następna branka, jak mieli jechać na Sybir, to ludzie mówili pi...lę to: pójdę do lasu i powalczę. O to warto się bić” - mówił Bogusław Linda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzeć na żywo Torbicką? A co to? Zoo? Mentalność ludzi z prowincji. A poza tym - kim jest na zdjęciach ten wydziargany z fatalnym uzębieniem i ta zaniedbana "kobieta" (?) bez makijażu? Artyści? Chyba z pożal się bożej łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...