Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś w Krasnymstawie rozpoczynają się Chmielaki 2010

Utworzony przez Gość, 20 sierpnia 2010 r. o 10:56
a kufelki pamiątkowe czy będą i jakieś piwa nie te co mozna kupic w każdym kiosku czy markecie tylko jakieś specjalne???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie mają być stoiska - KOMPANIA PIWOWARSKA S.A. - GRUPA ŻYWIEC S.A. - CARLSBERG POLSKA S.A. - PERŁA BROWARY LUBELSKIE S.A. - KRAJAN BROWARY KUJAWSKO-POMORSKIE SP. Z O.O. - BROWAR STAROPOLSKI SP. Z O.O. - BROWAR EDI - BROWAR JAGIEŁŁO S.J. - BROWAR KONSTANCIN SP. Z O.O. - BROWAR KOREB - PRZEDSTAWICIEL BROWARU AMBER - PRZEDSTAWICIEL BROWARU METEOR (Francja) - PRZEDSTAWICIEL BROWARU CERNA HORA (Czechy) - PRZEDSTAWICIEL BROWARÓW PRIMATOR, KROKONOS, SVIJANY (Czechy) - PRZEDSTAWICIEL BROWARÓW RYCHNOV, DOBRUSKA, POLICCE, CHODOVAR, STRAKONICE, EGGENBERG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem nakupiłem piwa 13 butelek bo niestety auto. Ale powiem że zenada, zwykła puszka Tyskiego 5,5 a ja za jakieś wynalazki czeskie i inne zapłaciłem prawie 60 zł, np, 3 piwka w kartoniku jakiś szajs 21 zł, ale co tam jutro jadę szukać kufli bo to przecież 40 chmielaki a ja krasnostawianin z urodzenia, pozdrawiam, i sam brałem udział w chmielakach min. jadac na koniu z Białki ale to byly lata 70 te, wspaniałe lata mojej młodości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie degustuje zakupy z wczoraj, dzisiaj dokupiłem kufel-kubek z logo chmielaków ale tandeta,żeby na 40 Chmielaki nie wyprodukować kufli, no ale dawniej to robiła ceramika a dzisiaj prywaciarzy i zawsze stoi przy wejściu do amfiteatru, asie ceni , za biały kufel z kalkomania 40 zł. prawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...