Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europe o locie w Kosmos na 30-lecie Lubelskiego Lipca

Utworzony przez Muzzy, 25 lipca 2010 r. o 21:21
Świetny koncert. Zapraszam do obejrzenia zdjęć na www.SlawekMazur.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suuuuuuuuuper koncert, niech przyjada 3 raz <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za beznadziejna recenzja! Bob Geldof, Grace Jones czy też Ultravox na tą wiochę jaką jest Lublin? kto by to zrozumiał. Wybór zespołu moim zdaniem był idealny i proszę nie wydziwiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert był super!!!!!!!!!!! A co do kwestii, że Europe nie jest już n fali - to mam jedno do powiedzenia- skoro wszyscy lubią i wolą kicz w stylu dody lub disco polo czy innych miernot, nie co się dziwić,że o takim zespole nikt już prawie nie pamięta! pamiętają ci którym ta muzyka w latach 80-tych dawała wiele radości. A na pewno jest lepsza niż ten chłam co serwuje nam Viva czy MTv obecnie. Tamta muzyka dawała nadzieję i pozwalała marzyć o wielkich sprawach nawet w trudnych chwilach. najwidoczniej pan redaktor o tym zapomniał. jak również o tym, że był to największy zespół z zagranicy jak dotychczas gościł w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak obiektywny artykuł. "Zespół nie pasuje do okoliczności" - a jakie to ma znaczenie? Uroczystości są dla ludzi, a nie ludzie odwrotnie. Chodzi o dobrą zabawę, nie można ciągle roztkliwiać się nad historią, trzeba się nią cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się nie kojarzą? A piosenka "The final countdown" to o czym jest? Bo z tego co ja słyszałem to właśnie o upadku komunizmu... Ale może źle słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert rewelacja.Europe to klasa światowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...