Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa 2013

Utworzony przez January, 11 sierpnia 2013 r. o 13:10
Europejskie  Dni  Przemytu  i  nic  więcej. Przechodząc  przez  most  cofamy  się jakieś  50  lat . Smród , brud i  wszędzie  syf. Adamczuki  to  wiocha  trzy  chałupy , Szack  nie  lepszy. Przejście  jest  po  to  aby  biedota  z  pogranicza  przemyciła trochę fajek . Ot i  całe dobrosąsiedztwo.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie są dni, te na które tak bardzo czekamy z namaszczeniem naszych władz powiatowo=gminnych, FESTYN jest pretekst by kupić sobie wyłącznie w urzędowych ilościach fajek i wódy. Zapyziałość i przaśność Adamczuków nic mi nie przeszkadza, bo tego szukam po tamtej stronie Bugu... I żeby ten skansen zobaczyć nie muszę stać w kilkugodzinnych i żenujących kolejkach na granicy w Dorohusku. Bo9 na pytanie celnika, czy coś przewożę? Ale jeżeli już jestem po drugiej stronie, to mam gdzieś ten  przemyt! Chciałbym aby moje mało wymagające kubeczki smakowe coś skonsumowały, coś więcej niż surowy szaszłyk podany z czerstwym chlebem, Dlaczego Nasi ukraińscy bracia, nie postarają się o prostą komunikację międzytransgraniczną do Szacka i nad świteź? Za to ichniejsze taksówki oferują koszmar po kocich łbach z niebotyczną prędkością w przedbiegach 10 km/h, w cenie 20 złotych od osoby w jedną stronę. Nie dam takowym zarobić,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...