Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inne Brzmienia 2013. Znamy zespoły, które wystąpią

Utworzony przez Lubelak, 11 czerwca 2013 r. o 10:56
Jak inne brzmienia jak ciągle gra Voo Voo Waglewski on chyba do śmierci będzie grał na Innych Brzmieniach- żenada !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przyjdź i sam zagraj pacanie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram dość voo voo! poza tym niestety też nuda. jakoś niskobudżetowo w tym roku. no, ale czego sie spodziewać... lublion i jego festiwal. nic czym można byloby się pochawalić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, bo Filek i cała ekipa na tym największą kasę czeszą. Taki układ z Waglewskim.  Straszna bieda w tym roku. Robią żeby robić...A ktoś wie ile miasto dołożyło kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może należałoby się cieszyć, że jakaś kapela z polskiego topu czuje się w jakikolwiek sposób związana z Lublinem ? a jak się nie podoba jednemu z drugim, to niech zorganizuje alternatywną imprezę; już widzę jak ściągacie tu U2 :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bywalcem tego festiwalu od samego początku i uważam że wszystkie jego edycje były trafione i orginalne. Mnie osobiście nie interesuje kto i jaką kasę tam zarabia ale porównując ten festiwal do innych imprez kulturalnych w Lublinie uważam i chyba nie tylko ja że ten festiwal jest robiony na najwyższym poziomie, z tego co pamietam to właśnie ten właśnie Filek trzyma to wszystko w kupie i facet jest naprawdę zawodowcem. Jeśli ktoś coś robi na najwyższym poziomie to powinien dobrze zarabiać. Chylę czoła  za jakoś techniczna pokazaną na tym właśnie festiwalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...