Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert na Placu Zamkowym: Danzel, Różycki, Londyn i Korpanty

Utworzony przez gggg, 4 września 2010 o 11:11
hmmm...a kto to taki Andrzej Piasek?z tego co wiem to Andrzej "Piasek" Piaseczny...ale cóż z reporterzy wiedzą przecież lepiej niż my szarzy ludzie;]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To taki co jest znany z tego że nie lubi dziewczynek.
0
aleee nooo sie dobrze bawicie
0
ANDRZEJEM PIASKIEM? GDYBYM NIE ZOBACZYŁ, TO NIGDY BYM NA TO NIE WPADŁ, ŻE MOŻNA NIE WIEDZIEĆ, JAK NAZYWA SIĘ KTOŚ TAK ZNANY I W SUMIE NIEZŁY JAK ANDRZEJ PIASECZNY. TO ZNACZY MOGĘ SOBIE WYOBRAZIĆ, ŻE NIE ORIENTUJE SIĘ JAKAŚ OSOBA, KTÓRA POZOSTAWAŁA W ŚPIĄCZCE PRZEZ OSTATNICH 20 LAT. CZY AUTORKA TEGO ANONSU OBUDZIŁA SIĘ PO DWÓCH DEKADACH SNU?
0
oj pani redaktor nie odrobiła lekcji!!! po pierwsze Andrzej Piaseczny po drugie płytę New Day nagrał Korpanty jeszcze ze swoim zespołem Be Free po trzecie wykonał utwory do filmów "Kochaj i tańcz" (cross for love) oraz 39 i pół (seattle)autorem muzyki do tych filmów jest Łukasz Targosz a wszystkie te informacje można przeczytać na www.korpanty.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: