Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert na Placu Zamkowym: Danzel, Różycki, Londyn i Korpanty

Utworzony przez gggg, 4 września 2010 r. o 11:11
hmmm...a kto to taki Andrzej Piasek?z tego co wiem to Andrzej "Piasek" Piaseczny...ale cóż z reporterzy wiedzą przecież lepiej niż my szarzy ludzie;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taki co jest znany z tego że nie lubi dziewczynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleee nooo sie dobrze bawicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDRZEJEM PIASKIEM? GDYBYM NIE ZOBACZYŁ, TO NIGDY BYM NA TO NIE WPADŁ, ŻE MOŻNA NIE WIEDZIEĆ, JAK NAZYWA SIĘ KTOŚ TAK ZNANY I W SUMIE NIEZŁY JAK ANDRZEJ PIASECZNY. TO ZNACZY MOGĘ SOBIE WYOBRAZIĆ, ŻE NIE ORIENTUJE SIĘ JAKAŚ OSOBA, KTÓRA POZOSTAWAŁA W ŚPIĄCZCE PRZEZ OSTATNICH 20 LAT. CZY AUTORKA TEGO ANONSU OBUDZIŁA SIĘ PO DWÓCH DEKADACH SNU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj pani redaktor nie odrobiła lekcji!!! po pierwsze Andrzej Piaseczny po drugie płytę New Day nagrał Korpanty jeszcze ze swoim zespołem Be Free po trzecie wykonał utwory do filmów "Kochaj i tańcz" (cross for love) oraz 39 i pół (seattle)autorem muzyki do tych filmów jest Łukasz Targosz a wszystkie te informacje można przeczytać na www.korpanty.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...