Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto podejmie się wyzwania?

Utworzony przez Gaga1995, 15 sierpnia 2013 r. o 10:04
Witam :) W związku, że jest święto pasowało by zrobić coś ciekawego na obiad. Szukałam pomysłu i nic do mnie nie przepowiadało. Wpadłam na myśl, aby zrobić mielone, tylko tradycyjne już mi się znudziły. Znalazłam przepis na mielone z piersi indyka nadziewane pieczarkami i papryką. Jako, że jestem ranny ptaszek kotlety zrobiłam trochę po 8 i wyszły pyszne. Podejmiecie się wyzwania zrobienia? Czy nie lubicie eksperymentować kulinarnie? Tutaj macie przepis na danie: http://vitalia.pl/index.php/mid/118/fid/1480/odchudzanie/diety/recipe_id/26299  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można do samego środka serek topiony dodać i będzie jeszcze lepsze, no ale kaloryczność wzrośnie :) Ale wiadomo im smaczniejsze tym bardziej kaloryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwielbiam eksperymentować z potrawami, a pieczarki to pyszności. chyba spróbuję ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem na diecie. Jutro na obiad sos pomidorowy z cukinią.zamiast makaronu używam surowej cuikini, jest pyszna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...