Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnicze Depułtycze 2017: Pełny program, dojazd, bilety. Jakie samoloty zobaczymy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2017 o 18:31 Powrót do artykułu
50 zł za wejście a za parking ile,na ŻÓŁTAŃCACH tam nie ma gdzie zaparkować, plus żarcie to ze 200 zł powodzenia obejrzę z balkonu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ratujcie się : ***mieczducha888.blogspot.com/2016/12/milion-polakow-umrze-przed-2020-rokiem.html
0
Patrz i ucz się gmino Zamość wraz z nowym prezesem areo . Panas by zrobił a WY ?
0
Mig-29 już dzisiaj zrobił trochę hałasu trenując przed niedzielnym pokazem. Oby tylko burze nas minęły jutro to będzie super.
0
Każą płacić za parking? Ja rezygnuję z udziału w tej farsie. W XXI wieku zapewnienie parkingu powinno być standardem
0
a ja bede! :)
0
Czy namaszczony przyjdzie i powie ???? :-)
0
piękny dżwięk tego mig'a
0
No wreszcie konkretne pokazy lotnicze na lubelszczyźnie
0
Swidnik wiocha
0
A w Swidniku? Co?
0
Swietne pokazy, piekna pogoda, piwko...
0
jest co oglądać ,zespół iskry zachwycający jutro będzie ciekawie MIG 29
0
Spitfire rządzi.
0
Wszystko fajnie, tylko dlaczego nie było wcześniej podane, że na miejscu bilety będą droższe (30zł)?
0
czemu nie uprzedziliście ,że właśnie bilety po 30zł? ogólnie bardzo fajna impreza i dobrze zorganizowana, mam nadzieję , że za rok też będzie. co mnie za***yło nie było czasu na nude bo ciągle coś się działo.
0
Pomysł na imprezę bardzo dobry, pokazy ciekawe (Marek Choim!) ale organizacja niestety słaba. Brak przeszkolenia obsługi; przykładowo- dziewczę parkingowo-biletowe na pytanie czy można na jednym bilecie wjechać ponownie- 'myślę, że tak' (przed wieczorem pojechałem po dzieciaka do domu) po powrocie zonk, nie ma wjazdu, płać ponownie. To wymaga dopracowania bo ta amatorszczyzna nawet w takim Chełmie kłuła w oczy. Miałem ochotę pojechać również w niedzielę ale mój zapał skutecznie zgasili niedoinformowani obsługujący. Może następnym razem pójdzie lepiej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: