Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Festiwal Graffiti 2011 (program)

Utworzony przez adam, 1 sierpnia 2011 r. o 13:26
nie wiem co jest dobrego w propagowaniu wandalizmu, kretynom ze sprayami będzie się wydawało, że tworzą sztukę.. chore z definicji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
nie wiem co jest dobrego w propagowaniu wandalizmu, kretynom ze sprayami będzie się wydawało, że tworzą sztukę.. chore z definicji
Chory to ty jesteś człowieku jak i twój sposób myślenia, jeśli nie widzisz w tym artyzmu. Jest różnica pomiędzy mazaniem po murach a tworzeniem na nich obrazów. Uczestnicy tego spotkania powoli zaczynają wchodzić na poziom, któremu należy się uznanie na miarę malarzy z innych epok. Zmienia się tylko płótno, a jak pokazała historia, w każdym wieku nowatorstwo w dziedzinie malarstwa spotykało się z kompletnym odrzuceniem i niezrozumieniem ze strony ówczesnych ludzi, po czym z biegiem czasu było doceniane i wynoszone na wyżyny. Ty jesteś tym "ówczesnym", który nie umie dostrzec tego mechanizmu i nieograniczonej ilości różnych form jakie przybiera sztuka w społeczeństwach. Pozostaje mi pogratulować Tobie za twój "średniowieczny" i małomiejski sposób myślenia, godne pożałowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że przy remontowanym CK będzie bardziej kolorowo, ale dlaczego powstają tam akurat TAKIE obrazy? Ściana jest tuż przy placu zabaw dla dzieci. Moje dziecko opowiadało mi już wczoraj o "potworach", które widziało. Wiem, że niektórzy rodzice od razu interweniowali u organizatorów przedsięwzięcia. Czy to takie trudne, żeby zaproszeni artyści mogli wykazać się wykonaniem czegoś bardziej przyjaznego maluchom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...