Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludmiła Ulicka "Daniel Stein, tłumacz"

Utworzony przez gość, 2 czerwca 2012 r. o 20:19
Własnie jestem po lekturze.Genialna książka.Ważna dla Polski.A napisana w Rosji.Niesamowite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle się dziwiłem ,że nie ma tłumaczenia tej książki na polski (przeczytałem w oryginale). A w swoim czasie Ruffaisena-prototyp bohatera spotkałem w Izraelu. I chociaż nie wiedziałem o nim prawie nic,czułem,że to potęga. Polecam gorąco wszystkim. Myślę, że dla niektórych może to być książka życia. Jak dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie skonczylam te ksiazke. Przyznaj ze™ sie troche™ sie pogubilam bo tyle tam postaci, przy czym zastanawialam sie jak daleko jest to dokument a jak fabula. Autorka to wprawdzie tlumaczy w swoich listach ale jakos nie dowierzalam. Siegnelam wiec™ po Google i teraz jestem spokojna. Daniel Stein to przeciez Oskar Rufeisen. Wiadomo ze fakty zostraly nieco zmienione ale to on. Przyznam ze mi ulzylo bo jako wymyslona fabul to nie chcialabym tej ksiazki czytac‡. Bardzo jestem przejeta, przede wszystkim Danielem ale i inne osoby sa… interesujace. Mozna sie duzo dowiedziec‡ o zyciu w Izraelu, przede wszystkim ludzi innych wyznan„ tzn. zydów innych wyznan„, stosunkach spolecznych, o rosyjskich zydach itp. Bardzo mi sie ksiazka podobala. Otrzymalam ja w prezencie i darczyncy bardzo dziekuje™. Polecam wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem świeżo po przeczytaniu i polecam wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też potrząsnęło mną mocno. A ile polityki, historii. Wyrazy uznania. Gość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...