Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magiczny Lublin w Alchemii

Utworzony przez Shawman, 13 listopada 2008 o 22:24
Magiczny Lublin i Lubelskie Forum Internetowe wylęgarnią talentów. Zresztą nie tylko fotograficznych. Niestety na jutrzejszy wernisaż z przyczyn obiektywnych nie będę mógł się wybrać (godz. 18.00), ale samą wystawę na pewno obejrzę. Więcej tutaj .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja tam będę. Będzie można zobaczyć kilka dobrych fot.
0
Niech żyje Lubelskie Forum Internetowe, tam się poznaliśmy na fotogtafii:) Przyjdźcie na Złotą, zanosi się na fajny wieczór.
0
Fotografuję Lublin od kilku lat. Eksperymentuję z kamerą otworkową. Zakleiłam body mojej lustrzanki kartonem, przebiłam igłą mały otworek i mam swoją kamerę otworkową. Marzy mi się wystawa takich zdjęć. Przyjdę dziś do Alchemii na wystawę o magicznym Lublinie.
0
Witam Jako autor cześci zdjec pragne uspokoic wszystkich wielbicieli fotografi szczeólnie tych zaawansowanych To sa zdjecia zwykłych ludzi pokazujace to miasto ... kazdy może takie zrobić ... musi tylko chcieć Pozdrawiam
0
milianor napisał:
Witam Jako autor cześci zdjec pragne uspokoic wszystkich wielbicieli fotografi szczeólnie tych zaawansowanych To sa zdjecia zwykłych ludzi pokazujace to miasto ... kazdy może takie zrobić ... musi tylko chcieć Pozdrawiam
nie rozumiem o co Ci chodzi w tej wypowiedzi
0
Byłem wczoraj, foty ok, bez nadęcia.
0
ktoś napisał:
nie rozumiem o co Ci chodzi w tej wypowiedzi
mniej wiecej to co w poście powyżej To za zwykłe fotki bez nadęcia .. przynajmniej ja tak mysle o swoich zdjęciach Czekamy na chetnych do pokazania swoich prac ... Ściana czeka na fotki Dziekuje wszystkim którzy byli na wernisażu
0
Ściana czeka. Podoba mi się ta wypowiedź. Na wystawie jeszcze nie byłam, ale wnoszę z wpisów, że jest skromna. Pozdrawiam fotografujących magiczny Lublin:)
0
Byłam dziś w Alchemii. Bardzo fajna wystawa. Fotografie nastrojowe, wnętrze też
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: