Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niejednoznaczna puenta Bazana

Utworzony przez remek, 4 lutego 2010 r. o 07:36
Jacek Szymczyk pisze najgłupsze recenzje jeśli chodzi o teatr tańca. Infantylne i spłycające. Wykazuje to zupełny brak wiedzy tego Pana jeśli idzie o taniec w ogóle ( chyba że rozumie go jako klasyczny monolit beton - czytaj przebrzmiały taniec współczesny z lokalnego polskiego lubelskiego podwórka). Drogi Panie należy uzupełnić swoją wiedzę - wyjechać, długo, długo oglądać co w świecie piszczy i wrócić - zastanowić się dogłębnie - i następnie pisać Wake Up to jeden z najlepszych spektakli jakie oglądałem w Polskim Tańcu - wymagający nieco więcej niż proste myślenie. Dobrego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie nie powinienem zajmować się takimi inwektywami pisanymi pod pseudonimem. Bo to tak, jakbym zgodził się na dyskusję w studiu telewizyjnym z kimś, kto bez specjalnego powodu chce wystąpić w masce i ze zniekształconym głosem. Zatem nie odniosę się do zarzutów wyrażonych w tym wpisie. Mam natomiast prośbę. Proszę o zacytowanie przynajmniej trzech pozytywnych, dziennikarskich recenzji po premierze "Wake Up in the Evening".
Ostatnio edytowany 4 lutego 2010 r. o 16:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan na myśli prasę lokalną lubelską ? a zna Pan lokalnych dziennikarzy którzy specjalizują się w teatrze tańca, jeżdżą po świecie, oglądają, bywają na festiwalach (przynajmniej, minimum na tych polskich?), uczestniczą w sympozjach, spotkaniach, debatach? Mnie przynajmniej nic o nich nie wiadomo - a czytając nieraz recenzje lubelskich krytyków można wnioskować właśnie o totalnym braku rozeznania - chyba że jako rozeznanie traktujemy grunt lubelski - ale ten - jest zbyt wąski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgodnie z tytułem przedstawienia, budzi się on wieczorem do spotkania z publicznością." kiedy to przeczytałam poczułam się tak, jakbym sprawdzała klasówki moich gimnazjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjaliści też rozbijają frazeologizmy, np. "przyroda budzi się do życia"? No, to się porobiło! Tacy młodzi i tacy zepsuci!
Ostatnio edytowany 6 lutego 2010 r. o 02:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po raz kolejny na tematy o których nie mają pojęcia wypowiadają się "krytycy" - to tak jakby o energii atomowej wypowiadał się rolnik. Byłem, widziałem - rewelacyjny spektakl - gdyby Pan bywał trochę dalej niż Lublin - być może dostrzegł by tam Pan nieco więcej niż "budzi się do spotkania z publicznością" Czasami potrzebne jest odbicie, kontrapunkt. Zyczę otwartości - w głowie i przede wszystkim czasoprzestrzeni. Dobrego dla Maat oby więcej takich spektakli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zadam Panu pytanie - proszę powiedzieć jakie ostatnio widział Pan spektakle teatru tańca w trzech różnych krajach - w ostateczności trzech polskich miastach? Zapewne to pytanie retoryczne. Proponuję zając się działem felietonów o wydarzeniach lokalnych - budowie dróg, mostów, osiedli, chodników, nowym trawniku na pl litewskim - wykluczymy wtedy niebezpieczeństwo wypowiadania się na tematy zupełnie nam nie znane pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...