Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oskary 2013

Utworzony przez Spectacle, 7 marca 2013 r. o 23:08
Jakie są wasze wrażenia, przemyślenia, opinie na temat tegorocznych Oskarów? Warto było czekać? Statuetki zasłużone? Mnie się wydaje, że słusznie nagrodzona została " Operacja Argo ". Na prawdę trzymający w napięciu film sensacyjny, a do tego oparty na faktach. A jacy byli Wasi faworyci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom nie był moim zdaniem zbyt wysoki. Zresztą z roku na rok spada, ale już zdążyłam się do tego przyzywczaić. "Operacja Argro" to dobry film, ale statuetkę dałabym w tym roku "Django" albo "Nędznikom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Operacji jeszcze nie widziałam, ale nominacje jakoś mnie nie powaliły. Django rozumiem, ale Poradnik pozytywnego myślenia, albo Linkol- bez przesady, to nie są wybilne filrmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziałam wprawdzie Lincolna, ale Poradnik to rzeczywiście zupełnie zwyczajny film. Aktorzy są nieźli, ale to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poradnik to dobry film, ale nie na Oscara. Podobnie jak Django. Mi bardziej podobał się Bękarty Wojny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...