Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

René Goscinny, Jean-Jacques Sempé "Nieznane przygody Mikołajka"

Utworzony przez roxi, 18 grudnia 2009 r. o 17:40
mega pomysl na prezent dla dziecka - nie masz weny i checi chodzic po sklepach wystraczy kupic Dobre Rady bo tam jest kod produktu wyslac sms i czekac na przesylke, mnie urzekla ta nowa usluga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ja tez mysle ze ta ksiazka jest w sam raz na prezent, a tak wlasciwie nie tylko dla dizecka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, ale do mnie już te wszystkie "nowe" i "nieznane" przygody Mikołajka jakoś nie trafiają. Raczej jest to jak dla mnie już taki "skok na kasę" rodziny, a konkretnie córki Goscinnego, która to teraz wydaje. Dla mnie PRAWDZIWY Mikołajek to był ten najstarszy, którego u nas wydaje Nasza księgarnia, a którego publikował jeszcze sam autor za życia. Te książeczki - to jest coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te "stare" książeczki bardzo dobrze pamiętam:) Są świetne i będę sie ich trzymać. A nowych niestety nie czytałam choć chętnie porównam z tymi, które już znam, ale powiem szczerze, że ciężko będzie im dorównać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównać możesz, ale uwierz mi, nie warto. Bo przy tych starych opowiadankach, te nowe wypadają raczej bladziutko... No chyba, że miałabyś okazję wypożyczyć z biblioteki, bo kasy nie ma co wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy, kiedy mówicie o tych "Starszych" to chodzi o Te wydawane przez Naszą Księgarnię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...