Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sposób na udaną imprezę

Utworzony przez green, 24 września 2014 o 22:11
Macie jakieś sprawdzone patenty na udane imprezy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przy dobrym towarzystwie każda impreza jest udana :) Do tego dobry alkohol, sznapsa spróbujcie są trzy smaki, każdy dobry.
0
dzięki, widziałam w sklepie i zastanawiałam się co to takiego, to jak mówisz że dobry to kupię któryś na spróbowanie
0
alko i dobra ekipa :D
0
O myślałam, że są tylko dwa smaki, a trzeci jak smakuje?
0
jest też fresh, kupiłam dzisiaj tę małą piersiówkę i sobie popijam, ma taki posmak coli, mniam
0
Na pewno spróbuję, widziałąm w sklepei i juz tam zwróciłam uwagę na ten alkohol.
0
polecam, nie jest drogi a dobry, jak dobry drink :)
0
Uwagę przyciąga butelka, jak piersiówka, wygodna bardzo :) A przy tym smaczny.
0
Macie jakieś sprawdzone patenty na udane imprezy?
  Myślę, że najlepiej będzie jeśli impreza zostanie zorganizowana przez agencję eventową. Wtedy mamy pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Są dwie opcje. Albo agencja narzuca nam jakiś temat (dobra opcja jeśli nie mamy żadnego pomysłu) lub druga opcja, że ustalają temat imprezy na podstawie wywiadu z nami. 
0
Robić domówkę przez agencję? Rozumiem to na imprezy dla wielkich firm albo na wesele :p
0
Zależy jaką domówkę ktoś robi :D może ktoś ma rozmach
0
Zapraszam do http://www.sklep4event.pl jest to największa baza eventowa w Polsce która pomoże zorganizować każdą imprezę. Wszystkie produkty są wycenione, istnieje możliwość dopasowania budżetu do indywidualnych potrzeb. Jeden dostawca,  minimum formalności, gwarancja jakości.
0
Czasem takie imprezy bywają bardziej wystawne niż wesela :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: