Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

The Dumplings, Kamp!, Smolik i Kev Fox na KULturaliach 2018 w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2018 r. o 15:31 Powrót do artykułu
O matkooo! To nie będzie Budki Suflera, Bety Kozidrak, czy Maryli Rodowicz??? :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odgrzewane kotlety, czy w tym KULu nie ma żadnych mądrych łbów żeby ściągnąć kogoś nowego świeżego? wszystko na jedno kopyto jak nie hip hop to rock a w skrajnych przypadkach i disco polo. A gdzie muzyka elektroniczna? czy poprostu idziecie na łatwizne, i artyści wymienieni biorą małą gaże za koncert?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co roku bryndza z tymi juwenaliami. mimo ze nie jestem słuchaczem disco polo to w tym roku najciekawiej jest na felinie gdzie grac bedzie akcent i sławomir. na reszte szkoda sie ruszac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"co roku bryndza z tymi juwenaliami. mimo ze nie jestem słuchaczem disco polo to w tym roku najciekawiej jest na felinie gdzie grac bedzie akcent i sławomir. na reszte szkoda sie ruszac" Rzeczywiście. Na pozostałych imprezach mógłby się Pan nie odnaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzę jednemu komentującemu się zapoznac z artystami, bo pare z nich muzyke elektroniczna tworzy, co do artystów nie ma co się przyczepić, teraz mocno na fali the dumplings ze swoją fenomenalna trasa z orkiestra (warta uwagi) czy ciężki do zdobycia w Lublinie Kamp, którego od sierpnia nie mozna zarezerwować. Patrząc na wszyskie koncerty z Kozienalii czy juwe, to kul zaprezentował najlepszych atrystow (według mnie) cos innego niż mainstream, jakis taco srako czy sławomir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok w tym roku Kulturalia wymiataja Najciekawsze koncerty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...