Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na koncercie na Arenie Lublin. Przed Cranberries wystąpił Lao Che

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2016 r. o 21:48 Powrót do artykułu
czarodziej kadru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta panienka w białej koszulce z napisem "don`t by a dick " powinna raczej poprosić kogoś o przetłumaczenie tego z czym się obnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The Cranberries jest super, ale Lao Che jest BOSKIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze zdjęć wynika że na koncercie bawiło się 2 osoby, jedna gwizdała, a reszta obserwowała... a i jeszcze jeden podrywa laskę na bekstejdzu... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tego czarodzieja kadru, ale wg mnie nim jest. Jedno z setek ujęć nie może ujmować rozentuzjazmowanego tłumu w ogóle, lecz tylko wykonawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ,że przed 20 skończyło się zaopatrzenie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łał jaki entuzjazm, jak na stypie, jakby przyszli za karę, a może to polecenie służbowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dwa pytania do zarządcy stadionu. Czy nie da się trochę przyciemnić na czas koncertu holu nad sektorem siedzeń VIP? Cały stadion przyciemniony, a tamta część świeci się jak psu jajca. Dodatkowo czy reflektory głównego oświetlenia stadionu na masztach mają być tak krzywo poustawiane (każde w inną stronę) czy zrobił to może wiatr? Bo w dzień wygląda to tak sobie. Sam koncert super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta faktyczne tłumy,ale jakie miasto i prezydent takie tłumy hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedała 40 mln płyt..to niezła kaska ...milionery musi jakie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pod sceną i wszyscy się tam bawili. Było myślę z 12000 osób. Stadion super. Jedyną uwagę mam do gastronomii. Czy naprawdę na hotdoga albo wodę trzeba czekać ponad godzinę ?? Organizacyjnie gastronomia to jest cofnięcie się w czasie 20 lat. Byłem na kilku innych stadionach w Polsce i nigdzie tak źle nie traktowano klienta, żeby kupic jedzenie lub picie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don't be a dick...kobiłka w tshircie..fajnom koszulke masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pod sceną i wszyscy się tam bawili. Było myślę z 12000 osób. Stadion super. Jedyną uwagę mam do gastronomii. Czy naprawdę na hotdoga albo wodę trzeba czekać ponad godzinę ?? Organizacyjnie gastronomia to jest cofnięcie się w czasie 20 lat. Byłem na kilku innych stadionach w Polsce i nigdzie tak źle nie traktowano klienta, żeby kupic jedzenie lub picie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś ty palant zachmielony !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty Andzia tam żreć poszła? czy tańcować? Nie pomyliło Ci się z weselem jakim,bo chłopy ty zobaczyła? żreć nie musisz boś gruba. Gorunce psy nie zdrowe, tyłek po nich rośnie. junkfoody wredne.Lepij se potańcuj troche!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No gdzie? jakie Lało? przecie nic a nic nie padało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert super, ale kwestie gastronomiczne rzeczywiście - kiepściutko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada zdjęcia, gość robił fotki ludziom zamiast zespołowi fuck z tej gazety gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, koncert fajny ale i tak maruderowi czegos brak, jak nic niebyło marudził, koncert się odbył to wymyślił ze michy brakuje ku..a w chałupie trzeba było się nażreć, następnym razem co wymyślisz jezeli żarło będzie może np. Za dużo ochrony będzie czy cos innego zawsze będzie coś. Źle? Człeniu wyluzuj i ciesz się. Ze w tym mieście wreszcie zaczyna się cos dziać fajnego. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Ci nie pasuje to kierunek Warszawka bądź Londyn.. Pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...