Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wałęsa. Człowiek z nadziei FULL HD.PL

Utworzony przez STONE, 3 marca 2014 r. o 22:35
Wałęsa. Człowiek z nadziei FULL HD.PL Historia Lecha Wałęsy, który razem z "Solidarnością" walczył o Polskę wolną od komunizmu.  http://video.easysub.pl/1nqo/Wałęsa.Człowiek_z_nadziei/FULL_HD.PL   http://video.easysub.pl/1nqo/Wałęsa.Człowiek_z_nadziei/FULL_HD.PL   http://video.easysub.pl/1nqo/Wałęsa.Człowiek_z_nadziei/FULL_HD.PL   http://video.easysub.pl/1nqo/Wałęsa.Człowiek_z_nadziei/FULL_HD.PL    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Po obejrzeniu gniota pana Vegi, który miał być komedią poczułem potrzebę intelektualnego wyrównania myśli ... - więc włączyłem tenże film i ... - niestety nawet trzy piwa nie pomogły, aby ogarnęła mnie nadzieja wizji dobrego kina i tym bardziej zbudowała obraz polskiego Bohatera Wszech-Czasów ...    Pan Więckiewicz powinien być jeszcze bardziej doceniony odtworzeniem roli bufona, gbura i prostaka ... - z jakim kojarzy mi się Wałęsa ...    Myślę, że każdy kto ma przynajmniej ukształtowane podstawowe zasady i normy 'pewnego' poziomu wie lub domyśla się, co mam na myśli ...    Młode pokolenie, które towarzyszyło mi podczas tego seansu zadawało mi pytanie - kto to jest i co to jest ... ?    Ja sam się zastanawiałem nad tym od dawna - zanim powstał film, a on tylko potwierdził moje zdumienie w 'fenomen' tego prostaka, który uważa się za Mojżesza ...    Nie jestem pewny, czy młode pokolenie zrozumie pewne sprawy i rzeczy, które są przedstawione w sposób chaotyczny i raczej nic nie wnoszą dla kogoś, kto ma jakąś podstawową wiedzę historyczną, a dla kogoś kto za wiedzą i nauką nie przepada pozostanie ten film obojętnym ...    Żadnych emocji jak i scen, które powinny budować COŚ, za co warto walczyć i oddać życie ...    Naprawdę nie wiem nadal na czym polega fenomen tego człowieka, a film jeszcze bardziej mnie wprawił w większe dylematy ...    Za co ten NOBEL i to pokojowy - chyba za to, że w czasach kiedy Lech stanął na szczycie władzy, to Skandynawia samochody dostarczała ... - bo w czynach jak i wypowiedziach - tych z filmu jak i aktualnych, z życia - nie widzę najmniejszego powodu, aby aż tak docenić człowieka, który po prostu zwykłym cwaniakowaniem i byciem akurat w czasie i miejscu dla niego odpowiednim stworzyć legendę ...    Mnóstwo pytań o jego przeszłość, mnóstwo niespełnionych - głupich wypowiedzi i obietnic, które nadają się raczej do kabaretu ... - takie lansowanie głupoty ...    Ja jestem np. ciekawy dlaczego nigdy podczas przesłuchań nigdy Leszek nie został pobity - wszak zawsze tak kończyły się rozmowy z UB i SB - a on niczym naznaczony przez wszystkich zawsze mógł mówić i robić co chciał ... ?    Jak to jest możliwe, że w chwili obstawienia Stoczni przez oddziały Milicji, ZOMO i wszelkich agentów jemu udało się przeskoczyć mur ... ?   A to, że po fakcie kiedy już tam było 'ciepło', to także może niektórych zastanawiać ... - nad osobowością tego bohatera ...    Na powyższe pytania dla niektórych są znane odpowiedzi, a dla innych domysłem ... - bez względu na ...(?)  - skutecznie chwieje osobowością tego prostego człowieka, który stał się chyba 'fenomenem' z przypadku ...    Jedynie, co potwierdza ten film, to to, że wśród strajkujących byli mądrzy i odważni ludzie - może to właśnie dzięki nim ktoś stał się tym, z czym się raczej kojarzy nazwa lotniska w Trójmieście niż wielkie czyny ... - bo m.in. wymyślane choroby dla syna, aby stał się bezkarnym nie należą do czegoś, co jest postrzegane za bohaterstwo i honor ... ?    W sumie ... - jedna obietnica Wałęsy poniekąd się spełniła - mamy drugą Japonię ... - szkoda tylko, że musiały ją nawiedzić tsunami ...    Ale ... - reżyser spełnił się i dokończył trylogię historii nowoczesnej, dochody zapewniły obowiązkowe wycieczki szkolne - taki nowy sponsor Amber Gold w wydaniu młodzieżówki z przymusu, której mecenasem jest ... - no właśnie - kto ... ?    A widzowie, kinomani i pasjonaci, którzy chcieliby obejrzeć COŚ Wyjątkowego muszą nadal poczekać na inne czasy ...     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...