Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki Festyn Rodzinny na LSM

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2017 o 13:40 Powrót do artykułu
***s://***facebook.com/photo.php?fbid=10212345140841590&set=gm.1890933301164798&type=3&theater
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sobota 27.05.17 godz 13:00 przed Domem Kultury LSM (od str ul. Wallendroda) spotykamy się z plakatami/banerami itp. nawiązującymi do ważnych dla nas spraw ignorowanych, bagatelizowanych lub wręcz uciszanych przez Władze Spółdzielni LSM: - odbieranie Nam zielonych przestrzeni rekreacyjnych - ograniczanie Naszym dzieciom przestrzeni do zabawy i spychanie ich w "kąt", np. pod transformator-os. Piastowskie, między alejki-os. Sienkiewicza - podburzanie i nastawianie mieszkańców przeciw sobie oraz szerzenie nieprawdziwych informacji - określanie "Zadymiarzami" przeciwników planów Prezesa, w tym członków spółdzielni z osiedli, które w trakcie Walnego Zgromadzenia nie udzieliły Prezesowi absolutorium - bojkotowanie oddolnej inicjatywy mieszkańców, ignorowanie Naszych pism z prośbami i postulatami o pokojowe rozwiązanie konfliktu - zignorowanie blisko 700 oświadczeń woli osób popierających Nas w walce o spokój i bezpieczeństwo Naszych osiedli i wiele, wiele innych! Zachęcamy do przyjścia z dziećmi i młodzieżą. Protest ma mieć charakter pokojowy, ale uczulamy i prosimy, aby reagować i tłumić w zarodku wszelkie próby burzenia porządku :) Do zobaczenia!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: