Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy dostanę leasing przy stracie w dokumentach?

Utworzony przez pokader, 29 maja 2017 r. o 16:46
Mamy w papierach stratę, która jednak wynika przede wszystkim z amortyzacji. Gdyby nie amortyzacja, to wynik byłyby na pewno dodatni. Czy w takim przypadku firmy leasingowe mogą przyznać środki?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puść wniosek do nich -  leasing24.poznan.pl Prawie na pewno dostaniesz finansowanie. Ogólnie strata w dokumentach nie zawsze stanowi wykluczenie - nawet w bankach. Jeśli u ciebie strata wynika z amortyzacji, to tym bardziej widzę duże szanse na otrzymanie finansowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest jakiś pośrednik? No właśnie wydawało mi się, że skoro strata wynika z amortyzacji, to powinniśmy finansowanie dostać, ale w dwóch firmach dostałem negatywną odpowiedź. Rozmawiałem z gościem z tej firmy, chyba Filipem. Twierdzi, że finansowanie na bank nam załatwią. Za chwilę pójdzie wniosek i pewnie jutro będę wszystko wiedział. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...