Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego OC jest coraz droższe?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 r. o 09:49 Powrót do artykułu
a Pan Jaworski to czasem nie macza paluszków w YU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest to YU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka słów o yu: ******forbes.pl/yu-tansze-oc-od-yanosika,artykuly,210477,1,1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
YU- to taka apka- która pozwala na tansze OC - zgodne z prawidlowym stylem jazdy, krotko mowiac - dobrze jezdzisz masz TANIE OC ! tak się reklamują :) a w realu nie wiem jak jest - trzeba by bylo to sprawdzic :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co, to działa? jak takie super to czemu nigdzie nie ma tego yu w porównywarkach ani rankingach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to ewidentnie sciema ! tylko szczuja ludzi - a OC ani widfac ani slychac - wlasciwie slychac to ta.. bo wszyscy o tym gadaja;) ale rezultatow nie widac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziut może po prostu Ty nie dostałeś bo masz za slabą ocenę w apce :p ja zaraz instaluję yanosika i obczajam temat, chociaż do końca OC jeszcze mi trochę czasu zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to yu to bandyci ! najpierw mi wy***ylo ,ze dostane oc - jak chcialem kupic to okazalo sie sciema !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nawet nie mam tej apki - bo zal mi czasu na takie kretynskie uklady, OC kupuje jak wszyscy u doradcow - albo przez CUK  i tyle ;) a Ty jak jestes Łoś i wiezrysz w reklamę to gratki xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dają coś taniej a Ty się nie załapałes po prostu :D ból d.... i tyle. nigdy z yanosika nie korzystałem ale na próbe sobie załozę i zobacze, jak żadnych profitów nie będzie to odinstaluje i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej ziomek to po co się nie wypowiadasz ? skoro nie masz Janosika ,ani nie zaproponowali Ci OC - tak naprawde mowisz o czyms czego nawet na oczy nie widziales i pewnie dlugo nie zobaczysz xD coza koles...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiadam sie bo uważam, że państwo nas okrada i jesli jest opcja zoaszczędzić na czymkolwiek to spróbuję na pewno. nie mam aplikacji yanosik ale słyszałem o niej wiele dobrego i skoro weszli w oc to nie mam powodu im nie wierzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, ale nie sprawdziles tego na wlasnej skoze wiec po co glosisz "nie wiadomo czy prawde" ja jestem tego zdania poki nie sprobujesz sam - po prostu sie nie udzielaj ! i tyle POZDRO ZIOM xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro dla ciebie ziomuś nie to nie, płać sobie bajońskie oc skoro nie masz odwagi spróbowac czegoś nowego a ja tymczasem spróbuję zaoszczędzić coś z yanosikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto powiedzial, ze duzo place ? ngadali Ci glu[pot a Ty lykasz jak mlody pelikan wszystko xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzrosty oc wynikają z wielu czynników (trwająca wcześniej wojna cenowa między ubezpieczycielami, podatek bankowy, rosnące odszkodowania), ale nadal można sporo zaoszczędzić na oc, jeśli przed zakupem poświęci się kilka minut na porównanie składek w kalkulatorze oc takim jak ubea: ***s://kalkulator.ubea.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...