Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Historia pojazdu z zagranicy. Już można sprawdzić w internecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 o 13:18 Powrót do artykułu
Jak zwykle w tym kraju nie działa.Sprawdzałem dwa pojazdy zarejestrowane w kraju,i taki efekt:historia-pojazdu-portlet jest tymczasowo niedostępny. Ministerstwo Cyfryzacji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
U MNIE TAK SAMO:D
0
Teraz chyba wyświetla OK. Mi pokazało. Ale nie musiałem się nigdzie logować profilem zaufanym...
0
Niedstety do du..y.nie działa
0
To nie działa wpisałem dane dwóch samochodów
0
nie działa historia-pojazdu-portlet jest tymczasowo niedostępny.
0
to akurat bardzo fajna sprawa, że można sprawdzać tak historię auta. Ale ja mimo to i tak bym nie kupowała używanego samochodu. Już wiele razy się nacięłam i dlatego jak już miałam kupować nowy samochód to tylko z salonu. Długo szukalam jakiegoś wyjątkowego i w końcu decyzja zapadła na peugeot 308 z wyprzedaży rocznika. Nowy, wygląda bardzo fajnie i jak się jeździ ...:P
0
witajcie na youtube jest fajnie zapowiadajacy się kanał wbijajcie i subujcie ;) ***s://***youtube.com/channel/uc-yjncekzc-oeihurvi-zwa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: