Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak poprawić swoją technikę jazdy?

Utworzony przez jedenjon, 25 lutego 2015 o 16:04
Witam,   jaka jest Wasza technika jazdy? Zawsze potraficie zapanować nad samochodem? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam,   jaka jest Wasza technika jazdy? Zawsze potraficie zapanować nad samochodem? 
Z tego co widziałem, to bardzo popularne stają się szkolenia bezpiecznej jazdy. Świadczy je wiele agencji szkoleniowych, m.in. Crusar4Rally. Uważacie, że to naprawdę jest potrzebne? Rzeczywiście jesteśmy w stanie wyeliminować nasze złe nawyki (wysoki moment obrotowy, nadmierna prędkość, optymalna zmiana biegów) ? Czy takie rzeczy są jednak nie do usunięcia w czasie jednego/kilku kursów? 
0
Według mnie takie szkolenia mogą nam naprawdę sporo dać. W końcu prowadzone są przez specjalistów, którzy znają się na swojej robocie. 
0
Ja przede wszystkim sprawdziłam jak to jest "latać bokiem", jesli opanujesz ta technikę to łatwiej Ci bedzie wyjść z poślizgu, będziesz wiedział jak kręcić kierownicą żeby wyjść z poslizgu. Na pewno warto się nauczyć wolnego ruszania i odpowiedniego przełączania w wyższe biegi, to pozwoli ci zmniejszyć spalanie w swoim pojeździe. 
0
Każdy myśli, że potrafi, ale potem życie brutalnie weryfikuje nasze umiejętności ;) Moim zdaniem warto od czasu do czasu dla samego siebie wybrać się na kurs bezpiecznej jazdy, polecam np. szkołę http://sjmk.pl/Pana Michała Kościuszko :) 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: