Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najwolniejsze miasta w Polsce. Jak wypadł Lublin?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2017 r. o 21:52 Powrót do artykułu
poczekajmy na bus pasy , będziemy na pierwszym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego błazna od Pigou-Knight-Downsa moje dzieci z dojściem na przystanek i przesiadką jadą o szkoły 40minut, a ja dowożę je samochodem w 10minut, więc wsadź sobie ekonazistowskie brednie w kiszkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zamiast narzekac na buspasy zostawcie samochody i do trolejbusow. W imię czego autobus pełen ludzi ma stać w korku, bo samochodziarze blokują ulice jeżdżąc po jednej osobie w aucie. To jest egoistyczne i chamskie podejście. Bus pasy sa konieczne i jesli Żuk coś źle zrobił to to, że np nie ma bus pasów na Narutowicza i głębokiej
 I to że ciągle czekamy na Al krasnicka z Buspasami i Al Racławickie. TAK dla buspasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
do tego błazna od Pigou-Knight-Downsa moje dzieci z dojściem na przystanek i przesiadką jadą o szkoły 40minut, a ja dowożę je samochodem w 10minut, więc wsadź sobie ekonazistowskie brednie w kiszkę
 Dlatego buspasy spowodują że czasy się zamienią tzn 40 minut będziesz jechał autem i wtedy może się zastanowisz czy nie skorzystac z MPK które dzieki buspasom nie bedą stały w korku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...