Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

naprawa szyby w aucie

Utworzony przez edson, 10 czerwca 2016 r. o 09:24
Znacie jakiś dobry serwis w Lublinie gdzie można naprawić szybę?? Mam nieduży ubytek i podobno coś takiego można jakoś wypelnić i nie trzeba będzie wymieniać, gdzie to można zrobić fachowo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś udało mi się naprawić niewielkie uszkodzenie szyby w Nordglass, ale nie wiem jak to wygląda u Ciebie musiał bys się do nich poprostu wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się podłaczę, czy kazdą rysę da się naprawić? w tym nordglassie dużo to kosztuje? od ręki to robią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, do naprawy kwalifikuje się pewien procent uszkodzeń, które tak najprościej ujmując nie mogą swoją średnicą przekraczać monety pięciozłotowej. Naturalnie uszkodzenia nie mogą nachodzić na siebie, jeśli jest ich więcej niż jedno, a także nie mogą znajdować się na skraju szyby. Jak widać, zastrzeżeń jest sporo.Ostateczna decyzja zawsze należy do specjalisty. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chełmska filia Nordglassu wykonuję taki sam zakres usług jak serwis tej samej firmy w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdą ,wiem ze rys to chyba nie naprawiają tylko takie ubytki ja np kiedyś u nich naprawiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie pajączka naprawili w nordglass. Miał wielkość ok 10g i co ważne był czysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest koszt naprawy szyby w nord glass?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...