Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oto najlepsze i najgorsze miasta dla kierowców w Polsce. Jak wypadł Lublin?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2018 r. o 21:58 Powrót do artykułu
Jakas kpina. Lublin to jeden wielki korek spowodowany kieliszkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorki szału dostaną. :))) A tak dmuchali ten balon o zakorkowanym Lublinie podczas gdy tamten nius powstał na bazie wyników jakiejś aplikacji którą w Lbn użytkowało raptem kilkadziesiąt osób. Na dodatek przeprowadzonych w czasie remontów i budowy obwodnicy. Teraz Yanosik czyli marka sama w sobie, to i wyniki bardziej miarodajne. A i tak przez budowę BMC i ronda przy Krochmalnej sytuacja jest jeszcze daleka od normalnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kielce to się zgodzę przed większością skrzyżowań można zawrócić. W Lublinie absolutnie aby zawrócić trzeba trzy razy odstać na rondzie i jeszcze dużo zakazów skrętu w lewo i nakazów skrętu w prawo. W mieście inspiracji żeby zawrócić trzeba przejechać pół miasta. I cholerna nieszczęsna zielona fala. Nie mówcie, że działa i że przybyło w tym czasie tyle samochodów. Jadąc ok 22:00 praktycznie na każdym skrzyżowaniu czerwone i jeśli jest tak w dzień to nic dziwnego, że się korkuje. Mam wrażenie, że artykuł napisany celowo przed wyborami samorządowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie za Żuka sytuacja się poprawia. Ludność maleje, studentów mniej, firm mało. To i natężenie ruchu coraz mniejsze. A będzie jeszcze lepiej, kolejne 5 lat emeryta Żuka i Lublin będzie mniejszy od Rzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na propagandę Partii, teraz żuk to emeryt. Ciekawe jakim doświadczeniem może się wykazać kandydat Partii :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwił mnie ten ranking... aż mi dech zaparło... i śmieszne i durno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, akurat w tym rankingu nie brano pod uwagę korków w tak dużym stopniu jak się wam wydaje. Przede wszystkim chodziło o ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany przez oPOn... coś tam oraz Żuka który zamówił u nich opony do swojej taczki. Bardziej od Lublina jest przyjazna np. Bychawa gdzie są np. 4 punkty wymiany opon a mieszkańcy do pracy powyjeżdżali do Warszawy, tylko komu to potrzebne. Myślę że Lublin jest miastem o wielkim nasileniu absurdów drogowych np. bus pasy koło dworca PKS. Mieszkańcy patrzą i widzą a kiedyś zapłacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przyjazny kierowcom.... nie rozśmieszajcie mnie. Z takimi dziurawymi ulicami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest Ok. Żuk super prezydent. Pisiorki do kosciola lizac d..ę Rydzykowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy poczytać ten artykuł i wszystko jasne że towarzysz Żuk kupił redaktorka . prawdziwe dane są tutaj .....i proponuję aby ta śmieszna gazetka nie robiła ludziom piany z mózgu. ***s://moto.onet.pl/aktualnosci/ranking-najbardziej-zakorkowanych-miast-w-polsce/1wjlj98
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zrobić ranking miast najbardziej przyjaznych dla pieszych, rowerzystów i komunikacji miejskiej. W takim rankingu Lublin zająłby ostatnie miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie sa korki. W Lublinie jest dużo srudentów. A jak sie komuś nie podoba to może wyprowadzic sie na wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupcy, histerycy i frustraci znowu w formie. Tak trzymać! A miasto i tak będzie się rozwijać mimo waszego jazgotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMIANY BULSZIT - "2017 - Lublin znalazł się w rankingu najbardziej zakorkowanych miast na świecie. Zestawienie przygotowała firma TomTom" - google
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMIANY BULSZIT - "2017 - Lublin znalazł się w rankingu najbardziej zakorkowanych miast na świecie. Zestawienie przygotowała firma TomTom" - google
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż oplułem monitor :) - "specjalista za dwa czysta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin na 3 miejscu najbardziej zakorkowanych miast w Polsce" - 2016
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej przyjazna kierowcom jest ulica zana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazetka - w kolejnej propagandowej kłamliwej akcji? Ile skapuje wam z platformy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...